[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

استقبال شهروندان از ظرفیت‌های شهر جدید ، روزنامه شیراز نوین

سرپرست شرکت عمران صدرا خبر داد:
استقبال شهروندان
 از ظرفیت‌های شهر جدید 

روشن: ٢١١هزار شهروند در سامانه نهضت ملی مسکن، شهر صدرا را 
به‌عنوان محل درخواست خود انتخاب کردند

متقاضیان حائز شرایط اولیه طرح نهضت ملی مسکن که پیامک دریافت نموده اند، تا پایان وقت اداری چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ برای تشکیل پرونده مهلت دارند و پس از آن تصمیمی برای تمدید این مهلت اتخاذ نمی‌گردد.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، متقاضیان تسهیلات نهضت ملی مسکن که پیامک مراجعه به دفاتر پیشخوان را دریافت کرده‌اند، تا ۲۵ خرداد برای تشکیل پرونده مهلت دارند؛ در غیر این صورت از سامانه متقاضیان حذف می‌گردند. عزیزاله روشن سرپرست و عضو هیئت مدیره شرکت عمران صدرا در این خصوص گفت: ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن در شهر صدرا از مهرماه تا پایان اسفندماه سال گذشته انجام شده و استعلامات ٣گانه ثبت‌نام‌شدگان به صورت سامانه ای ارزیابی و استخراج شده است.
وی افزود: پیامک دعوت برای افراد حائز شرایط اولیه ارسال شد تا به دفاتر پیشخوان مراجعه نمایند.
روشن خاطرنشان کرد: در مجموع ٢١١هزار شهروند در سامانه نهضت ملی مسکن شهر صدرا را به عنوان محل درخواست خود انتخاب نموده اند که با توجه به شرایط قانونی در نظر گرفته شده، ٨٨هزار نفر رد درخواست شده اند. وی افزود: از میان ثبت نام شدگان، ١٠۵هزار نفر دارای سه شرط قانونی طرح بوده اند که از این تعداد ۶۶٨٠٠ نفر تأیید نهایی شده و ٩٩٠٠ نفر افتتاح حساب انجام داده اند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی