[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

دهه کرامت ۴۵۰ حامی در فارس جذب شدند، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل کمیته امداد فارس گفت: همزمان با دهه کرامت امسال، ۴۵۰ حامی نیکوکار جدید حمایت از ۱۶۷۰ فرزند معنوی خود را در سطح استان برعهده گرفتند. 
مرتضی موصلی در جمع خبرنگاران یکی از رسالت‌های کمیته امداد را حمایت از فرزندان ایتام و محسنین دانست و گفت: در دهه کرامت امسال ۴۵۰ حامی جدید فرزندان ایتام و محسنین در استان فارس جذب شده‌اند. این حامیان نیکوکار حمایت از ۱۶۷۰ فرزند معنوی خود را 
عهده‌دار شدند.
او افزود: با عنایت پروردگار، خیران و نیکوکاران ارزشمند و برجسته‌ای در داخل و خارج استان و حتی خارج از کشور در زمینه حمایت از فرزندان ایتام و محسنین با نهاد کمیته امداد همکاری می‌کنند.
مدیرکل امداد فارس با بیان اینکه مساعدت‌های هرچند اندک خیران می‌تواند گره‌گشای مشکلات فرزندان معنوی این عزیزان باشد، خاطرنشان کرد: از یاری و همراهی نیکوکاران استان در حمایت از فرزندان ایتام و محسنین قدردانی می‌کنم. در حال حاضر ۱۲۵هزار حامی از ۲۷هزار کودک معنوی خود حمایت می‌کنند.
موصلی عنوان کرد: خیران و نیک اندیشان می‌توانند در سراسر کشور با مراجعه به سایت ekram.emdad.ir راه‌های مشارکت در طرح اکرام ایتام و محسنین را مشاهده کرده و با انتخاب فرزند معنوی خود در این امر خیر سهیم باشند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی