[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

برگزاری رویداد استارت‌آپی خدمات از راه دور خودرو در شیراز، روزنامه شیراز نوین

مرکز نوآوری ماشین سازی مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر شیراز، رویداد استارت‌آپی خدمات از راه دور خودرو در شیراز را برگزار می‌کند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان فارس، آیلین صادقی سروستانی سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر شیراز از برگزاری رویداد استارت‌آپی خدمات از راه دور خودرو در شیراز خبر داد و گفت: علاقه‌مندان به این رویداد می‌توانند ایده‌های خود را به دبیرخانه این مرکز ارسال کنند.
او اظهار داشت: تعمیرات از راه دور، عیب‌یابی غیرحضوری، کنترل و چکاپ‌های دوره‌ای و اپلیکیشن‌های خدمات خودرویی از محورهای اصلی این رویداد می‌باشد.
او با بیان اینکه زمان برگزاری این رویداد 25 خردادماه ساعت ۸:۳۰ صبح است، افزود: استقرار ایده‌پرداز‌های برتر در مرکز، حمایت از ایده‌های برتر از سوی مرکز و سرمایه گذاران، عقد قرارداد منع افشای اطلاعات، ثبت اختراع ایده‌ها و اهدای جوایز به تیم‌های برگزیده از جمله برنامه‌های این رویداد استارت‌آپی است.
سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر شیراز از دانشجویان، علاقه‌مندان این حوزه استارت‌آپی و تمام کسانی که در حوزه مکانیک خودرو فعالیت دارند، دعوت کرد که ایده خود را به startup.farsuast.ir ارسال و از طریق لینک برگزاری رویداد startup.shirazwhu.ir در این رویداد شرکت کنند.
صادقی سروستانی شماره تلفن‌های دبیرخانه این رویداد را 09177162086 و 07137210281 اعلام کرد و گفت: علاقه‌مندان می‌توانند در صورت نیاز سؤالات خود را با این شماره تلفن‌ها اعلام کنند.
او در پایان نیز گفت: مهلت ثبت نام در رویداد استارت‌آپی تمدید شده و افراد تا 24 خردادماه می‌توانند ایده خود را را ثبت کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی