[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۷
  • دوره جدید

برگزاری آزمون استخدامی محلی در سازمان تأمین‌اجتماعی، روزنامه شیراز نوین

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تأمین‌اجتماعی از آغاز ثبت‌نام داوطلبان استخدام پیمانی برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز مراکز درمانی ایجادی و توسعه‌ای این سازمان، از 23 خرداد خبر داد. به گزارش روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، ابوالفضل عفت‌نژاد با اعلام این خبر گفت: داوطلبان استخدام می‌توانند در صورت احراز شرایط حسب مفاد دفترچه راهنمای آزمون استخدامی که در سایت رسمی سازمان به نشانی www.Tamin.ir و همچنین سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir منتشر شده است، تا 2 تیر سال جاری نسبت به ثبت‌نام در سامانه مربوطه اقدام کنند.
وی افزود: آزمون کتبی به‌صورت همزمان در مراکز استان‌های مربوطه، روز پنجشنبه مورخ 23/4/1401 برگزار خواهد شد. ضمناً در آزمون مذکور امتیاز بومی (40 درصد امتیاز بومی شهرستان) و همچنین قانون اصلاح سن (سابقه اشتغال در دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های تابعه) و جوانی جمعیت (امتیاز سنی و افزایش نمره کتبی آزمون) جهت جذب نیروی انسانی لحاظ شده است.
روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی به داوطلبان شرکت در این آزمون توصیه کرده است اخبار و اطلاعات این آزمون استخدامی را صرفاً از طریق سایت رسمی این سازمان دنبال کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی