[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۸
  • دوره جدید

سخنگوی دولت: زاهدی وفا جایگزین عبدالملکی شده است، روزنامه شیراز نوین

به گزارش ایرنا، سخنگوی دولت با اعلام خبر انتصاب «محمدهادی زاهدی وفا» به سرپرستی وزارت کار، همچنین توضیحاتی درباره مالیات‌های مربوط به اصناف و موضوع دهک‌بندی‌ها در پرداخت یارانه ارائه کرد و گفت که دولت هیچ‌ برنامه‌ای برای گرانی بنزین ندارد. سخنگوی دولت در پاسخ به سؤالی درباره طرح مجدد شایعه‌ گران شدن بنزین تأکید کرد: برای چندمین بار از این تریبون اعلام می‌کنم که دولت قصدی برای افزایش بنزین ندارد و نخواهد داشت و اگر بخواهد چنین اقدامی انجام دهد قبل از انجام حتماً به اطلاع مردم خواهد رساند و جمع‌آوری کارت سوخت‌ها نیز به صورت موردی و به علت قاچاق سوخت بوده است.
بهادری جهرمی درباره استعفای وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز توضیح داد: روز دوشنبه دکتر عبدالملکی برای دومین بار متوالی استعفای خود را تقدیم رئیس جمهور کرد که مورد پذیرش رئیس جمهور قرار گرفت و از تلاش‌های وی در دوران تصدی وزارت کار تشکر و تقدیر می‌کنیم؛ البته همکاری آقای عبدالمکی با دولت ادامه خواهد داشت و به‌عنوان مشاور رئیس جمهور فعالیت خواهد کرد.
سخنگوی دولت خاطرنشان کرد که «دکتر محمدهادی زاهدی وفا به‌عنوان سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مشغول به کار خواهد شد».

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی