[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۷
  • دوره جدید

هدف انجمن سربلندی ورزش فارس است، روزنامه شیراز نوین

چهارمین جلسه هم اندیشی هیئت رییسه انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان فارس با هدف هم افزایی برای ارایه خدمت‌رسانی مطلوب و بررسی چالش‌های موجود برگزار شد.
رئیس انجمن ورزشی نویسان، عکاسان و خبرنگاران ورزشی استان فارس با اعلام این خبر گفت: اعضای هیئت رئیسه انجمن ورزشی نویسان، عکاسان و خبرنگاران ورزشی استان فارس موافقت خود را پیرامون تشکیل کمیته‌های این انجمن در حوزه‌های بانوان، آموزش، عکاسی، اقتصادی، رفاهی، رسانه، پیشکسوتان، حقوقی و شهرستان‌ها اعلام داشته و دبیران کمیته‌های یاد شده به زودی معرفی خواهند شد.
قاسم محمدی افزود: هیئت رئیسه انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان فارس میزبان جمعی از پیشکسوتان انجمن و اصحاب ورزشی رسانه در هیئت فوتبال استان فارس بود و نکات ارزشمندی پیرامون ترسیم نقشه راه و نحوه خدمت‌رسانی انجمن بیان شد و با هم‌فکری به آسیب شناسی چالش‌های این حوزه پرداختند.
وی در ادامه افزود: یکی دیگر از پیشکسوتانی که در این جمع تجارب خود را در اختیار مدعوین گذاشت، امین عطایی پیشکسوت مطبوعات فارس و نایب رئیس انجمن بود که بر اهمیت برگزاری دوره‌های آموزشی و جشنواره‌ها تأکید کرد.
در ادامه این نشست نایب رئیس انجمن ورزشی نویسان، عکاسان و خبرنگاران ورزشی استان فارس از تلاش‌های این انجمن برای برقراری ارتباط میان فعالان عرصه اطلاع رسانی ورزشی و مسئولان خبر داد و افزود: انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان فارس متعلق به تمامی فعالین این حوزه است و هیئت رئیسه فعلی امانت‌دار مسئولیتی است که از سوی اهالی این حوزه برای مدت کوتاهی به آن‌ها سپرده شده است.
محمد جواد شلتوک کار دبیر انجمن با اشاره به اهمیت هم‌فکری با اعضا در جهت بهبود شرایط ورزش استان گفت: امیدواریم با هم‌فکری و هم‌افزایی یکایک اعضا و در پرتو نظرات ارزشمند پیشکسوتان بتوانیم گامی مؤثر برای اعضای انجمن برداشته و با همراه کردن مسئولان، هیئت‌های ورزشی و باشگاه‌ها از مشکلاتی که در این حوزه وجود دارد، بکاهیم. در همین زمینه هیئت رئیسه انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان فارس در این جلسه میزبان مجید عجم‌پور، یکی از پیشکسوتان ورزشی استان فارس بود که وی بر تقویت اتحاد و همدلی و مشارکت برای انسجام ورزش فارس تأکید فراوانی داشت.
وی خاطرنشان کرد: هدف اصلی انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان فارس موفقیت و سربلندی ورزش فارس است و برای دستیابی به این هدف مهم باید از تمامی ظرفیت‌ها و عناصر بهره برد و در این میان نقش اصحاب رسانه فعال در حوزه ورزش از اهمیت ویژه برخوردار است.
وحید پارسایی عضو هیئت رئیسه  انجمن ورزشی نویسان، عکاسان و خبرنگاران ورزشی استان فارس نیز یکی از اهداف این انجمن را ارایه خدمات در حوزه‌های مختلف برای اعضا برشمرد و اظهار داشت: پیگیری و ارایه مشاوره‌های حقوقی، تدارک دیدن امکانات رفاهی و چالش زدایی از مشکلات موجود از مهمترین اقداماتی است که در دستور کار این انجمن قرار دارد.
در ادامه نجمه جعفری، مسئول کمیته بانوان از رایزنی با دستگاه‌های استان برای همکاری و هم‌افزایی در این حوزه خبر داد و افزود: تلاش داریم تا با همکاری استاندار مردمی فارس و حمایت‌های اداره کل ورزش و جوانان استان گامی در راستای حمایت از عکاسان و خبرنگاران ورزشی استان برداریم. توجه داشته باشیم که فعالان عرصه رسانه‌های ورزشی همواره مورد بی‌مهری قرار گرفته و در مناسبت‌های مختلف دیده نمی‌شوند.
در ادامه نیز محسن قاسم زادگان و اکبر کریمی مجری سیمای مرکز فارس اشاره‌ای به مشکلات ورزش استان و مطالبی در خصوص فعالیت و موفقیت انجمن داشتند.
در این نشست، بین شرکت کنندگان به منظور ارائه راهکار برای ارتقای ورزش استان و همکاری هرچه بیشتر مسئولین و رسانه‌های ورزشی و پیشبرد اهداف انجمن بحث و گفت‌وگو شد.
بر اساس این گزارش، شایان ذکر است چهارمین جلسه هم اندیشی هیئت رئیسه انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان فارس با حضور اعضای هیئت رئیسه و جمعی از پیشکسوتان و فعالان رسانه‌ای استان برگزار شد. در این جلسه، محمدرضا ابطحی، وحید پارسایی، حسین پرور، امین عطایی، محسن قاسم زادگان، اکبر کریمی، مجید عجم‌پور، محمدرضا دهداری، قاسم محمدی، عباس ستایش‌گو، سمیه یگانه، نجمه جعفری، مریم کاتب، محمود شبان، محسن تورع، عدنان کریمیان، محمد حسین نیکوپور، محمد جواد شلتوک کار، احد کشاورز، مازیار فرهی، محمدرضا طاهری و سینا جمشیدپور، سید کمال پاک فطرت، حسین سجادی و جمعی دیگر از  پیشکسوتان و اصحاب رسانه حضور داشتند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی