[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۶
  • دوره جدید

مجموعه‌های فرهنگی از مطالبات محلات است، روزنامه شیراز نوین

عملیات آغاز ساخت مسجد که با نام مبارک امام زمان(عج) مزین شده است، در سطح منطقه هفت در بولوار اتحاد خیابان خوشه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت، تذروی نایب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز و ناظر شورا در منطقه هفت در این مراسم که با حضور اکبری شهردار منطقه هفت، خیران و یاوران شورای محلات برگزار شد، گفت: از خیران، شهروندان و همه بزرگوارانی که در جهت ساخت این مکان مقدس گام برداشتند، تقدیر و تشکر می‌کنم. همه ما اعتقاد داریم هر قدم خیری که برداشته شود، ثواب این کار خیر را هم در این دنیا و هم در آخرت خواهیم دید.
تذوری گفت: احداث مسجد و مجموعه‌های فرهنگی یکی از مطالبات و نیازهای محلات است و با توجه به اینکه شهرداری زمینی از سهم خدمات در تفکیک زمین‌های این شهرک داشته است، جهت احداث مسجد و یک مجموعه فرهنگی در اختیار شهروندان قرار داده است.
اکبری شهردار منطقه هفت نیز در این مراسم گفت: در زمان تفکیک اراضی سهم خدماتی که شهرداری می‌گیرد در جهت احداث مسجد، درمانگاه، مکان‌های ورزشی، پارک و... است و امروز نیز در این محل زمینی به مساحت ۶۰۰ مترمربع که در زمان تفکیک اراضی در اختیار شهرداری قرار گرفته بود، در جهت احداث مسجد به خود شهروندان تقدیم شده است.
اکبری افزود: عرصه این مسجد ۱۳۰۰ مترمربع است که توسط خیران در سه طبقه ساخته خواهد شد و شهرداری نیز در جهت احداث این مکان مذهبی که با نام مبارک امام زمان(عج) نیز نام‌گذاری شده است، همکاری لازم خواهد داشت تا هرچه سریع‌تر با احداث این مسجد شهروندان بتوانند نماز جماعت و اقدامات فرهنگی در آن 
برگزار کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی