[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۶
  • دوره جدید

نی‌ریز مظلوم است محبی‌پور: مسئولان نی‌ریز تلاش بیشتری برای شناخته‌شدن آن بین مدیران فارس داشته باشند، روزنامه شیراز نوین

اسماعیل محبی پور با اشاره به اینکه نی‌ریز زمانی مسیری برای قاچاق بود، گفت: خوشبختانه به اذعان مسئولان، نی‌ریز به قطب کشاورزی و صنعتی استان تبدیل شده که نشان از تلاش مسئولان و همراهی مردم دارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، محبی پور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس، از مدیران خواست تا ضمن درک شرایط حال حاضر نظام جمهوری اسلامی، شناخت آسیب‌ها، دشمن شناسی و شناخت ظرفیت‌های محیطی که لازمه کار مدیران جهت برداشتن گام‌های دقیق‌تری است را مدنظر قرار دهند و این موارد را به پرسنل و کارکنان خود جهت رسیدن به بهره وری بیشتر منتقل نمایند. 
وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران کشوری اخلاق‌مدار است، گفت: همین عامل سبب شده تا دیگر کشورها با آن زاویه داشته باشند.
معاون استاندار همچنین از عملیات تحریف دشمنان نظام به جهت ناکارآمد نشان دادن نظام، از بین بردن انرژی محرکه آن و همچنین رواج ناامیدی بین مردم خبر داد و غافل سازی و اشاعه اندیشه‌های موانع پیشرفت را از مهم‌ترین نقشه‌‌های شوم دشمنان دانست. 
 وی با بیان اینکه شهرستان نی‌ریز مظلوم است و از دید مسئولان استانی شناخته شده نیست، گفت: باید مسئولان شهرستان تلاش بیشتری داشته باشند تا این شهرستان بیش از پیش شناخته شود. 
 وی با اشاره به اینکه نی‌ریز زمانی مسیری برای قاچاق بود، گفت: خوشبختانه به اذعان مسئولان، نی‌ریز به قطب کشاورزی و صنعتی استان تبدیل شده است که این نشان از تلاش و کوشش دارد.
معاون استاندار همچنین شورای اداری را محلی برای پیگیری مصوبات عنوان کرد و گفت: در این سفر دوروزه و در دیداری که با افراد مختلف داشتم، از نظر بهداشت و درمان عقب‌ماندگی‌هایی وجود دارد و همچنین در بحث راه‌های اصلی خوب کار شده، اما راه‌های فرعی نیاز به کار 
بیشتری دارد.
وی تصریح کرد: در بحث مدیریت آب با توجه به اینکه خشک‌سالی یک موضوع قطعی است، باید تمام تلاش خود را به کار بگیریم تا مردم به مشکل برنخورند. چون پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که جنوب و شرق استان فارس با خشک‌سالی روبه‌رو خواهد شد و این نیاز به مدیریت آب دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی