[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۲
  • دوره جدید

تعمیرات بخش آسیب‌دیده کارخانه آغاز شد، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل کارخانه کربنات‌سدیم فیروزآباد اعلام کرد: تعمیرات بخش آسیب دیده این کارخانه پس از ایمن‌سازی محوطه، آغاز شده و تا چندی دیگر تولیدات کارخانه به روال عادی بازمی‌گردد.
به گزارش ایرنا، حامد مرام روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران گفت: تا روز ۲۵ خرداد ۶ نفر در بیمارستان حضرت قائم(عج) فیروزآباد بستری هستند که ۵ نفر از آنان بهبود یافته و در آستانه ترخیص 
قرار دارند.
وی تأکید کرد: این رویداد آمادگی نیروی کار در مقابله با حوادث و ایمنی را که حدود چهار پنجم از آنها بدون مشکل از کارخانه خارج شدند، نشان می‌دهد.
به گزارش ایرنا، این کارخانه در سال ۱۳۹۹ با ظرفیت تولید ۳۲۰هزار تن و با سرمایه‌گذاری ۲هزار و ۶۷۰میلیارد تومان و اشتغال‌زایی مستقیم ۱هزار و ۱۵ نفر و بیش از ۳هزار نفر به صورت غیرمستقیم توسط رئیس جمهور وقت از طریق ویدئوکنفرانس کار خود را آغاز نمود.
این مجتمع با داشتن ۸ معدن سنگ آهک و نمک، به عنوان بزرگ‌ترین کارخانه کربنات‌سدیم خاورمیانه، نیاز مصرفی کربنات‌سدیم کشور را تأمین و زمینه صادرات نیز فراهم نموده است.
کربنات‌سدیم یکی از مواد اولیه در صنایع شیشه، بلور، شوینده، آرایشی، بهداشتی و نساجی و دباغی، صنایع غذایی، کاغذ و شیمیایی است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی