[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

باید به وضعیت مالی پیشکسوتان توجه شود، روزنامه شیراز نوین

مرتضی فنونی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار آخرین خبر در مورد گلایه‌های پیشکسوتان پرسپولیس از این باشگاه و رضا درویش اظهار داشت: رضا درویش از کسانی است که سال‌ها در کنار پرسپولیس بوده. او در همه تمرینات ما شرکت می‌کرد و فقط ساک ورزشی همراهش نبود و اگر به فکر بازی هم می‌افتد شاید علی پروین او را در ارنج هم می‌گذاشت چون همیشه در کنار ما بود. کسی که سال‌ها در کنار بزرگان تیم بوده انتظار داریم که پیشکسوتان را بهتر از این مدیریت کند. این باشگاه برای دیروز و امروز نبوده و یک شبه پرسپولیس نشده است. توقع داریم که به اندازه ابهت این بازیکنانی که در گذشته از جان و دل مایه گذاشته‌اند توجه شود. ما از درویش انتظار دیگری داشتیم. 
وی در خصوص اینکه ظاهراً برخی از هواداران از اینکه در این برهه نقل و انتقالات از مدیرعامل باشگاه گلایه شده ناراحت هستند، گفت: من به هواداران حق می‌دهم که نگران فصل آینده باشند. خدا را شکر که باشگاه هم در حال گرفتن یارهای مورد نیاز گل محمدی هست. ما پیشکسوتان هم که همیشه در کنار تیم بودیم و در این چند سال ثابت کرده‌ایم که حمایت می‌کنیم اما برخی از این هواداران شاید خیلی از احوال بازیکنان گذشته خبر ندارند. آن‌ها نمی دانند اکثر پیشکسوتان پرسپولیس شب ها با چه دردهایی می خوابند. نمی‌دانند که همه دارای وضع مالی ایدئالی نیستند. آیا نباید از نظر مالی به این افراد توجه شود؟ آن‌ها کسانی هستند که یک زمانی برای همین هواداران شادی می‌آوردند. 
فنونی‌زاده با انتقاد از تصمیمات درویش در بخش پیام‌ها و مدیریت باشگاه ادامه داد: من برای محسن خلیلی که دو سالی برای این تیم زحمت کشیده و از طرفی به عنوان بچه محلم در نازی آباد خیلی احترام قائلم و از او جز احترام به خودم چیزی ندیدم اما من باید واقعیت را بگویم که جایگاه او حضور در آکادمی نیست. دلیل این حرفم نتایجی است که تیم‌های پایه در فصل گذشته گرفته است. جز اسماعیل حلالی که با آن تیم‌های قوی در رده امید توانست تیم را چهارم کند، سایر تیم‌ها نزدیک بود که سقوط کنند. آیا رزومه افراد برای ادامه کار مهم نیست؟ اگر او پارتی دارد که پارتی ما بازیکنانی که سال‌ها برای تیم بازی کردیم بیشتر است. حالا با هر لابی یا رفندی ماندی چرا رفتی از باشگاه‌های پیکان و سایپا و مقاومت سرمربی آوردی؟ پرسپولیس این همه پیشکسوت دارد که می‌توانستند در این تیم‌ها سرمربی شوند. خیلی از بچه‌های قدیمی می‌توانستند هم خودی نشان دهند هم از این خانه نشینی در بیایند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی