[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

آب درودزن راهی خرامه می‌شود ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیرازنوین به نقل از خانه ملت، عبدالعلی رحیمی مظفری نماینده مردم کوار، سروستان و خرامه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی از پیگیری‌های انجام شده در حوزه انتخابیه خود، گفت: با توجه به مشکلات کامیون داران در خصوص رسوب کامیون‌های وارداتی در گمرک‌های کشور و ضرورت اصلاح آیین نامه اجرایی بند ۳ ماده ۳۰ احکام دائمی در خصوص شرایط اسقاط یک خودرو برای واردات کامیون‌های کارکرده جلسه فوق العاده‌ای با حضور رئیس و اعضای کمیسیون عمران، رئیس کمیته حمل و نقل جاده ای، رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و تعدادی از کامیون داران برگزار شد و به صورت جدی پیگیر تسریع حل مشکلات رانندگانی که برای کامیون‌های وارداتی ثبت نام کرده اند، از طریق مجاری قانونی هستم.
نماینده مردم سروستان، کوار و خرامه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازدید میدانی از پروژه انتقال پساب سروستان، عنوان کرد: برای تکمیل سد شهید سلیمانی کوار و انتقال آب درودزن به خرامه مقرر شد بعد از این بازدید انجام شود که در حال حاضر سرعت احداث آن بیش از ۱۰ برابر نسبت به بودجه سالیانه آن است که توانستیم از محل اوراق تأمین کنیم. این پروژه قرار است آب شرب، کشاورزی و صنعت را تأمین کند.
مظفری تصریح کرد: پیگیری برای تسریع در انتقال آب از سد درودزن برای کوروال خط انتقال اصلی از دیگر مصوباتی بود که صورت گرفت. اگر اعتبارات مورد نیاز به این پروژه اختصاص داده شود، به سرعت به مرحله عملیاتی شدن می‌رسد و همچنین مقرر شد آغاز به کار خط بین روستاهای کوروال توسط قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) انجام شود و اعتبار آن نیز تأمین شود.
وی تأکید کرد: پیگیری و بررسی حقابه مردم کوروال از سد درودزن و همچنین تکمیل پروژه‌های آب‌رسانی شهری و روستایی در حوزه انتخابیه از دیگر برنامه‌های انجام شده است. جلسه مجدد با مدیرعامل آبفای کل کشور تشکیل شد و جزئیات پروژه‌ها در حوزه انتخابیه در راستای آب‌رسانی شرب روستاها و شهرها، موردبررسی قرار گرفت. نشستی نیز به اتفاق تعدادی از شرکت‌های دانش‌بنیان با مسئول ستاد آب و انرژی معاونت علمی ریاست جمهوری برای تقویت هرچه بیشتر شرکت‌های دانش‌بنیان و حل مشکلات بی آبی داشتیم.
عضو مجمع نمایندگان استان فارس تأکید کرد: تحویل زمین بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی کوار در جلسه ای با حضور نمایندگان وزارت راه و شهرسازی، نمایندگان قرارگاه خاتم‌الانبیا(ص)، مشاوران ماهر، نماینده اداره راه و شهرسازی استان فارس، نماینده دانشگاه علوم پزشکی استان فارس و سرپرست فرمانداری شهرستان کوار عملیاتی شد. زمین پروژه احداث بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی شهرستان کوار به سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی وزارت راه و شهرسازی تحویل داده شد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی