[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۵
  • دوره جدید

ورود هلدینگ مسکن ساز به فارس ، روزنامه شیراز نوین

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: یکی از هلدینگ‌های معتبری که برای ساخت طرح نهضت ملی مسکن در فارس اعلام آمادگی کرده است هلدینگ ره‌آورد سازندگی آزادگان یا رسا است که تفاهم نامه ساخت بیش از ۵ هزار واحد مسکن طرح نهضت ملی مسکن، بین این هلدینگ و اداره کل راه و‌شهرسازی استان منعقد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، محمود رضایی به ضرورت بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود در هلدینگ‌های توانمند برای اجرای هر چه بهتر طرح نهضت ملی مسکن اشاره کرد و گفت: یکی از این هلدینگ‌های معتبری که برای ساخت طرح نهضت ملی مسکن در فارس اعلام آمادگی کرده است هلدینگ ره‌آورد سازندگی آزادگان یا رسا است که تفاهم نامه ساخت بیش از ۵ هزار واحد مسکن طرح نهضت ملی مسکن، بین این هلدینگ و اداره کل راه و‌شهرسازی استان منعقد شد.
محمود رضایی با اشاره به اینکه سهم استان فارس در نهضت‌ ملی مسکن برای ۴ سال، حدود ۲۶۰ هزار واحد پیش بینی شده است، اظهار کرد: سه عامل زمان، کیفیت و هزینه از جمله اصلی‌ترین پارامترهای مورد نظر در اجرای طرح نهضت ملی مسکن است؛ در این راستا ورود هلدینگ‌های صاحب تخصص و صلاحیت می‌تواند به ساخت واحد مسکونی  با کیفیت بهتر و در زمان کمتر منجر شود. 
وی  اظهار کرد: پیرو انعقاد تفاهم نامه‌ای بین اداره کل راه و‌ شهرسازی استان فارس با مجموعه هلدینگ ره‌آورد سازندگی آزادگان مقرر شد ساخت ۴ هزار واحد در شهر صدرای شیراز، هزار واحد در کازرون و ۵۰۰ واحد در جهرم از این هفته آغاز شود.
معاون امور هماهنگی استانداری فارس، گفت: تلاش می‌شود واحد‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن به متقاضیان تحویل داده شود و در آینده هم ساخت حدود ٢٠ هزار واحد دیگر شروع خواهد شد.
رضایی اظهار کرد: تلاش ما بر این است که با ورود مجموعه‌های سازنده قوی و استفاده از ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان بتوانیم در کنار روش‌های سنتی از روش‌های نوین نیز در ساخت و ساز واحدهای طرح نهضت ملی مسکن بهره ببریم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی