[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

گذرازبحران بدون تلفات عبداللهی: همه مصدومان کارخانه کربنات سدیم ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس اعلام کرد: تمامی ‌مصدومان حادثه کارخانه کربنات سدیم فیروزآباد که ۱۵۵ نفر بودند با خدمات‌رسانی سریع و به موقع از بیمارستان ترخیص شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، خلیل عبداللهی گفت: در پی حادثه‌ای که به دلیل نشتی یکی از مخازن کارخانه کربنات سدیم فیروزآباد به وقوع پیوست، ۱۵۵ نفر مصدوم شدند که این افراد به بیمارستان حضرت قائم(عج) این شهرستان منتقل شدند.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس ادامه داد: با تمهیداتی که اندیشیده شد تمامی ‌مصدومان حادثه، مداوا و از بیمارستان ترخیص شدند.
عبداللهی افزود: خوشبختانه این حادثه فوتی نداشت و با رسیدگی سریع و به موقع به مصدومان نیازی به ارجاع آن‌ها به مرکز استان هم نبود.
وی بیان داشت: چندین دستگاه آمبولانس و یک تیم کامل پزشکی از شیراز برای رسیدگی فوری به مصدومان حادثه با پرواز بالگرد اورژانس هوایی به فیروزآباد اعزام شدند.
عبداللهی با بیان اینکه برای تسریع در روند درمان مصدومان، تجهیزات و امکانات قابل توجهی از شیراز به فیروزآباد ارسال شد، گفت: معمولاً در هنگام وقوع این نوع حوادث در سال‌های گذشته همه مصدومان هم‌زمان با چندین آمبولانس به مرکز استان اعزام می‌شدند که اقدامی‌ خطرآفرین بود اما با تدابیری که اتخاذ شد برای نخستین بار در هنگام بروز حادثه در فیروزآباد، تجهیزات قابل توجهی همراه با تیم پزشکی از شیراز به این شهرستان ارسال کردیم که این کار بی‌سابقه مورد تجلیل قرار گرفت.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس اعلام کرد: این حادثه به دلیل خطای انسانی اتفاق افتاد که با فرد خاطی برخورد خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی