[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۸
  • دوره جدید

اعزام راهیان نور به جنوب ، روزنامه شیراز نوین

مسئول اردویی و راهیان نور سپاه استان فارس گفت: راهیان نور امسال با توجه به کم شدن محدودیت‌های کرونایی و به لطف شهدا و خداوند، از اسفندماه ازسرگیری شد و بالغ بر ۱۸هزار و ۳۵۰ نفر از فارس، به مناطق راهیان نور جنوب اعزام شدند.
سید امید حسینی مسئول اردویی و راهیان نور سپاه فجر فارس، در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: راهیان نور امسال با توجه به کاهش محدودیت‌های کرونایی و به لطف شهدا و خداوند، از اسفندماه ازسرگیری شد و بالغ بر 18هزار و 350 نفر از فارس، به مناطق راهیان نور جنوب اعزام شدند. 
وی با یادآوری اینکه این اعزام‌ها تا 10 فروردین ماه ادامه داشت، تصریح کرد: این بازدیدها شامل کاروان‌های دانشجویی، عمومی و محلی و خانوادگی با خودروهای شخصی از مناطق عملیاتی در جنوب کشور بود.
حسینی گفت: از اردیبهشت ماه امسال هم اردوهای راهیان نور غرب در منطقه بازی‌دراز آغاز شد که تاکنون 150 نفر از استان فارس در این اردوها شرکت کردند و این برنامه تا پایان شهریورماه ادامه خواهد داشت.
به گفته مسئول اردویی و راهیان نور سپاه فجر فارس، در صورتی که وضعیت کرونایی ثبات پیدا کند و به همین روال پیش برود، از آبان ماه امسال هم راهیان ‌نور دانش‌آموزی از سر گرفته خواهد شد که تا بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
وی با اشاره به راهیان نور مجازی که به دلیل شرایط کرونایی راه‌اندازی شد، ادامه داد: این برنامه از 5 تا 17 اسفند ماه سال گذشته برای دانش‌آموزان برگزار شد که امیدواریم با این روندی که پیش می‌رویم، اردوی راهیان نور دانش‌آموزی را به صورت واقعی داشته باشیم؛ اما اگر محدودیت‌ها از سر گرفته شود، مجدد به صورت مجازی این اردو را خواهیم داشت.
حسینی تأکید کرد: فایل‌های این اردوهای مجازی در آپارات، پیج اینستاگرام خادمین شهدا و دانش‌آموزی و نیز برنامه شاد آموزش و پرورش همچنان قابل مشاهده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی