[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۴۴
  • دوره جدید

بیرانوند و قایدی محروم شدند، روزنامه شیراز نوین

 کمیته انضباطی آرای مربوط به دربی را صادر کرد که یکی از این آرای شکایت باشگاه استقلال از علی‌رضا بیرانوند به‌خاطر شادی بعد از مسابقه بود. به گزارش ورزش سه،  علی‌رضا بیرانوند در پایان دربی به‌زعم باشگاه استقلال به نوعی شادی کرد که موجب ناراحتی تماشاگران تیم استقلال شد. کمیته انضباطی در بررسی شکایت باشگاه استقلال این رأی را صادر کرد.
«در خصوص شکایت باشگاه استقلال از علی‌رضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم پرسپولیس بابت رفتار وی پس از بازی دو تیم در تاریخ سوم اردیبهشت‌ماه و در هفته بیست‌و‌هفتم رقابت‌های لیگ برتر، با توجه به مجموع اوراق و محتویات پرونده که مبین به رفتار غیرورزشی متشکی پس از پایان مسابقه دو تیم می باشد، لذا به استناد ماده ۶۴ مقررات انضباطی مصوب سال ۱۳۹۷ و با در نظر گرفتن سوابق بازیکن فوق‌الذکر با رعایت ماده ۹۴ از مقررات، بیرانوند به یک جلسه محرومیت تعلیقی به مدت یک سال و پرداخت مبلغ ۳ میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد. محرومیت تعلیقی قطعی و جریمه نقدی غیرقابل اجرا و قابل تجدیدنظرخواهی در مدت ۷ روز پس از ابلاغ در کمیته استیناف می‌باشد.»
اما تخلف مهدی قایدی هم در جریان این بازی از سوی کمیته انضباطی مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت این رأی برای آن صادر شد:
«در خصوص تخلف انتسابی مهدی قایدی، بازیکن تیم استقلال مبنی بر نشر اکاذیب از طریق مصاحبه با خبرگزار‌ی‌ها و اصحاب رسانه و با توجه به مجموعه محتویات پرونده از جمله مصاحبه علیه داور بازی استقلال و پرسپولیس، تخلف انتسابی به وی محرز و مسلم تشخیص و مستند به ماده ۷۱ مقررات انضباطی و با رعایت ماده ۹۴ به یک جلسه محرومیت تعلیقی به مدت ۶ ماه و پرداخت یک میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد. رأی صادره در بخش محرومیت تعلیقی قابل اجرا و قطعی بوده و در بخش جریمه نقدی، غیرقابل اجرا و قابل تجدیدنظرخواهی به مدت ۷ روز پس از ابلاغ در کمیته استیناف می‌باشد.»

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی