[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

یاد و خاطره استاد (سنسی) وحید کاظمی گرامی داشته شد، روزنامه شیراز نوین

اساتید ورزشی رشته آی کی دو آرای دوجو با حضور بر مزار استاد وحید کاظمی یاد و خاطره این قهرمان ورزشی و با اخلاق استان فارس را گرامی داشتند.
سنسی پارسایی، از اساتید رشته آی کی دو در شیراز در این مراسم گفت: ضایعه از دست رفتن استاد وحید کاظمی ضایعه‌ای بزرگ برای خانواده بزرگ پهلوانی و ورزش کشور است و جا دارد به منظور پاسداشت اخلاق مداری و یک عمر تلاش‌های خستگی ناپذیر وی، همایش کشوری در رشته آی کی دو به نام این ورزشکار در شیراز برگزار شود.
در ادامه این مراسم سنسی ( استاد) رضا صمدی، ریاست ایران آی کی دو آرای دوجو مقیم در کشور ژاپن گفت: مرحوم سنسی وحید کاظمی یکی از استعدادهای درخشان در عرصه ورزش و اخلاق بود و فقدان وی ضایعه‌ای جبران ناپذیر و دردناک برای جامعه است.
وی خواستار سرمایه گذاری بیشتر به منظور شناسایی و پرورش استعدادهای شهرستانی شد و اظهار داشت: سنسی وحید کاظمی می‌توانست به یکی از ورزشکاران و مربیان برجسته کشور در سطح بین‌المللی بدل شود. متأسفانه بحران کرونا سبب شد تا مسابقات جهانی لغو شود و شاهد درخشش وی در مسابقات کشوری و بین‌المللی نباشیم.
سنسی صمدی از مرحوم  وحید کاظمی به عنوان الگوی شایسته‌ای در ادب و منش پهلوانی یاد کرد و افزود: این ورزشکار با اخلاق از مستعدترین ورزشکاران رشته آی کی دو در خاورمیانه بود.
گفتنی است این مراسم با حضور  سنسی نادر رحیمی نایب رئیس ایران آی کی دو آرای دوجو، استاد ابوالفضل فرهنگ دبیر ايران آی کی دو آرای دوجو، استاد محمدصادق محمدپور مسئول روابط عمومی ایران آی کی دو آرای دوجو  و جمعی دیگر از اساتید و ورزشکاران رشته آی کی دو بر مزار مرحوم وحید کاظمی برگزار شد. در پایان این مراسم خانواده مرحوم سنسی وحید  کاظمی مراتب قدردانی خود را از زحمات استاد پارسایی برای زنده نگه داشتن یاد آن مرحوم  که پس از درگذشت وی سکاندار رشته آی کی دو در شیراز بود، اعلام کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی