[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

همه تمهیدات برای گذر موفق از نقطه اوج مصرف تابستانی برق اندیشیده شده است، روزنامه شیراز نوین

هادی بستام مدیرکل روابط عمومی استانداری فارس به همراه جمعی از مدیران روابط عمومی‌های استان فارس از مرکز دیسپاچینگ استان و منطقه جنوب کشور بازدید به عمل آوردند. توصیف وضعیت کنونی برق در دو استان فارس و بوشهر، میزان تولید و مصرف، صرفه‌جویی در مصرف برق و بهینه سازی آن و ترویج فرهنگ مصرف بهینه از جمله موضوعاتی بود که در این بازدید مورد تأکید قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای استان فارس، مجیدپور سخنگوی صنعت برق و مدیر مرکز دیسپاچینگ و مخابرات برق منطقه‌ای فارس در این نشست و بازدید وضعیت انرژی در سطح استان فارس، گذر از پیک مصرف تابستان و نیاز به همکاری همگان در جلوگیری از فروپاشی شبکه را به تشریح بیان نمود. 
به ویژه در ارتباط با پیک سایی بر لزوم ترویج فرهنگ مدیریت بهینه مصرف برق تأکید کرد و اظهار داشت: همه تمهیدات برای گذر موفق از نقطه اوج مصرف تابستانی برق اندیشیده شده است. روابط‌عمومی‌ها و اصحاب فرهنگ و رسانه می‌توانند با تبیین موضوع و تنویر اذهان عمومی همگان را به مدیریت بهینه مصرف دعوت نمایند.
مدیر روابط عمومی شرکت برق منطقه ای استان فارس هم با خیر مقدم و خوشامد به مدیران روابط عمومی، با اشاره به در پیش بودن ایام گرم سال و فصل تابستان و افزایش مصرف برق، اظهار کرد: همانند سال‌های گذشته، شهروندان باید با مدیریت درست مصرف برای پایداری شبکه با وزارت نیرو همکاری کنند.
محسن جوادی آزاد اضافه کرد: تمام اقدامات، برنامه ریزی‌ها و هماهنگی‌های لازم برای عبور موفق از پیک مصرف در سطح استان فارس و جنوب کشور انجام گرفته و تفاهم‌نامه‌هایی با صنایع بزرگ و کوچک منعقد شده تا در ایام پیک و فصل تابستان به ما کمک کنند.
هادی بستام مدیرکل روابط عمومی استانداری فارس نیز با تقدیر از خدمات انجام شده، یادآور شد: در استانداری فارس برای تحقق شعار سال که توسط مقام معظم رهبری دامت افاضاته به عنوان سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین نام‌گذاری گردیده است، برنامه بازدید از شرکت‌هایی که در عرصه تولید فعال هستند، در دستور کار قرار گرفته است. تاکنون دو بازدید انجام شده و در سومین بازدید برق منطقه‌ای فارس و وضعیت انرژی الکتریکی در برنامه قرار داشت. حضور مدیران روابط عمومی در این نشست برای آشنایی بیشتر با اهمیت موضوع و لزوم انتقال و ترویج پیام صرفه جویی در مصرف برق است. وی به تصمیم اخیر استانداری فارس اشاره کرد و با یادآوری نقش ادارات و دستگاه‌های اجرایی در کاهش مصرف برق گفت: با تشکیل گروه‌های بازرسی و نظارت توسط فرمانداری‌ها، مصرف برق ادارات مورد بررسی و نظارت قرار می‌گیرد. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی