[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۸
  • دوره جدید

مجیدی دو بازیکن خارجی را از تیمش کنار گذاشت ، روزنامه شیراز نوین

اتحاد کلباء خود را آماده فصل آینده ادنوک لیگ می‌کند و در همین راستا بازسازی ورزشگاه‌ها و جذب بازیکن درحال انجام است.
باشگاه اتحاد کلباء که فرهاد مجیدی را در رأس نیمکت خود می‌بیند قرار است در روزهای آینده دو تن از اعضای کادر فنی‌اش، مطر الزعابی مدیر تیم بزرگ‌سالان و یک مربی‌شان به نام باسم مزروعی را برای بالا بردن سطح فنی به بوسنی بفرستد.‌ این دوره زیر نظر نخبگانی از یوفا برگزار خواهد شد و یک‌سری مربی دیگر از امارات نیز در‌ این دوره حضور پیدا خواهند کرد.
همچنین یک سری تغییرات زیر ساختی در ورزشگاه اتحاد کلباء انجام می‌شود.‌ این تغییرات شامل بهسازی زمین تمرین، زمین اصلی و سالن‌های ورزشی است. با توجه به دستوری که فدراسیون فوتبال امارات داده ‌این بازسازی صورت گرفته است.
این تیم قرار است یک اردوی آماده‌سازی در اتریش برگزار کند و در همین حین هم کادرفنی برنامه‌های جذب بازیکنان مدنظرش را انجام می‌دهد. در حال حاضر فیلیپ کیش بازیکن ۳۱ساله باشگاه الاتفاق عربستان که ملی‌پوش اسلواکی هم هست گزینه پیوستن به ‌این تیم است که رایزنی‌ها در خصوص ‌این انتقال درحال پیگیری است.
دیگر خبر از تغییرات در تیم مجیدی ‌این است که ویلدر کارتاخنای پرویی با وجود ‌اینکه تا تابستان 2023 با اتحاد کلباء قرارداد دارد، اما با نظر کادرفنی از‌ این تیم جدا خواهد شد.
دیگر بازیکنی که با نظر مجیدی قرار است از ‌این تیم جدا شود، گارسس مورنو کلمبیایی است که در نقل و انتقالات زمستانی به‌ این تیم پیوسته بود و حالا مدیران اتحاد کلباء در تلاش هستند ‌این دو بازیکن را به سایر باشگاه‌ها قرض بدهند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی