[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۶
  • دوره جدید

سردار آزمون : از حضور بردیف در تراکتور خوشحالم، روزنامه شیراز نوین

سردار آزمون در لایو ‌اینستاگرامی دیروز بعد از ظهر خود در مورد نقش مهمش در حضور قربان بردیف در تیم تراکتور خطاب به هواداران ‌این تیم گفت: خیلی خوشحال هستم که قربان بردیف قبول کرد که هدایت تراکتور را قبول کند. ‌این یک اتفاق خیلی عجیب برای فوتبال ‌ایران است که چنین مربی را داشته باشد. او در مقطعی جزو 10 مربی برتر دنیا بوده است. 
وی افزود: من مطمئن هستم که سطح لیگ برتر ‌ایران با حضور ‌این مربی بالاتر می‌رود. من به ‌این مربی ‌ایمان دارم. راضی کردن او برای حضور در تراکتور کار سختی بود. قاعدتاً شخص مورد اعتمادش برای پرس و جو من بودم. من با بازیکنان ‌ایران او را آشنا کردم. 
آزمون تأکید کرد: به او گفتم که ‌ایران لیگ خیلی خوبی دارد و توجیحش کردم که شرایط فوتبال ‌ایران به چه صورت است. او می‌تواند با یک مدیریت خوب که تراکتور آن را دارد ‌این تیم را به مقام برساند. مطمئن هستم که ‌این تیم با بردیف پتانسیل ‌این را دارد که حتی به آسیا برود. من روزهای خوبی را برای هواداران تراکتور و ‌این تیم آرزو می‌کنم. به او در انتخاب بازیکنان و جذب برخی از بازیکنان مورد نیازش کمک کردم. امیدوارم توانسته باشم به خوبی ماجرای حضور بردیف در تراکتور را توضیح داده باشم. 
مهاجم تیم ملی تأکید کرد: امیدوارم آقای زنوزی خواسته‌های بردیف را برای جذب بازیکن عملی کند و هر آنچه که لازم است تهیه شود. ‌این تیم لایق قهرمانی است و امیدوارم هواداران از تیم حمایت کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی