[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۷
  • دوره جدید

برگزاری شورای اداری متفاوت در شهرستان آباده ، روزنامه شیراز نوین

 کریم آمالی- گروه شهرستان‌ها- آباده
جلسه شورای اداری شهرستان با حضور رؤسای ادارات و مسئولان محلی در سالن هنر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده متفاوت‌تر از همیشه برگزار شد. در این جلسه ابتدا تعدادی از رؤسای ادارات گزارشی از عملکرد خود را به سمع حاضران در جلسه رساندند. میثم خداداد پس از دو ماه فعالیت در سمت فرمانداری آباده با دست پر به شورای اداری شهرستان آمد.
فرماندار آباده در ارائه گزارش خود گفت: یکی از اقدامات انجام شده دیدار با معاون اجرایی رئیس جمهور است که در آن هفت مطالبه مکتوب خدمت وی ارائه و قول همکاری داده شد.
وی در خصوص نتایج این دیدار گفت: پیگیری تسویه ۴۰میلیاردی بدهکاری تصفیه‌خانه فاضلاب آباده و همچنین اتصال شهرستان آباده به آزادراه اصفهان- شیراز، ایجاد بخش سوم به مرکزیت شهر بهمن، ارتقای فرمانداری آباده به فرمانداری ویژه، ارتقای دانشکده پرستاری به دانشکده علوم پزشکی و تکمیل سالن ورزشی خسروشیرین از نتایج این دیدار بود که در تمامی آن‌ها قول همکاری مساعد داده شد.
خداداد افزود: یکی دیگر از اقدامات انجام شده دیدار با معاون وزیر نیرو و پیگیری در خصوص جذب سرمایه‌گذار و احداث نیروگاه خورشیدی بود که در آینده نزدیک گزارش کامل‌تری ارائه خواهم داد. فرماندار آباده دیدار با معاون توسعه وزیر بهداشت را از دیگر بازدیدهای خود خواند و از پیگیری جذب پرستاران بخش کووید در آباده خبر داد.
نماینده عالی دولت در شهرستان از دیدار با معاون وزیر کشاورزی در خصوص پیگیری راه مواصلاتی ایزدخواست به حنا خبر داد و اظهار داشت: اعتباری بالغ بر ۵۰میلیارد تومان مصوبه این دیدار بود که تا دو ماه آینده وارد فاز عملیاتی خواهد شد و این اعتبار از مرداد ماه به سازمان عشایری اختصاص پیدا می‌کند. وی در ادامه افزود: در این مدت دوماهه، ۲۰ نفر از مدیرکل‌ها و مشاوران استانداری فارس یا به آباده سفر کرده‌اند یا دیدار داشته ایم که دستاوردهای خیلی خوبی برای شهرستان به همراه داشته است و از مدیران شهرستان می‌خواهیم برنامه‌ریزی‌ای انجام دهند که مدیرکل‌هایی که هنوز در شهرستان حضور نیافته‌اند، به صورت هدفمند از آنان دعوت شود  تا به این شهرستان سفر کنند. میثم خداداد همچنین از اتمام پروژه باند دوم آسفالت جاده آباده- صغاد تا دو ماه آینده خبر داد و گفت: ۲ و نیم کیلومتر جاده بهمن نیز مراحل اجرایی آن شروع شده است و برای ۷ کیلومتر جاده خسروشیرین در حال پیگیری هستیم و در طی چند مرحله آن پروژه نیز انجام می‌شود. وی در قسمتی از سخنان خود از پیگیری مطالبات مردم آباده خبر داد و گفت: با همکاری خوب ادارات برق و راهداری و حمل و نقل، روشنایی‌ ورودی آباده در بلوار جمهوری تا دو سه روز آینده انجام می‌شود. فرماندار آباده همچنین در این خصوص افزود: حدفاصل پمپ بنزین تمدن تا میدان امام حسین(ع) نیز مرحله عملیاتی فونداسیون و پایه‌های روشنایی به زودی آغاز می‌شود و روشنایی آن قسمت هم در آینده نزدیک حل خواهد شد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی