[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۹
  • دوره جدید

بازاریان، تثبیت كننده امنیت هستند، روزنامه شیراز نوین

رئیس اتاق اصناف فارس گفت: در زمینه برخورد با قاچاق ما باید از اقتدار نیروی انتظامی ‌استفاده بهینه كنیم و محبت این مجموعه همیشه در دل كسبه نشسته است.به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، «سیدمحمود هاشمی» در مراسمی‌كه به مناسبت روز اصناف در مجتمع طلائیه شیراز به میزبانی نیروی انتظامی ‌برگزار شد، بیان كرد: اصناف از بدو انقلاب اسلامی ‌در عرصه دفاع از كشور حضوری پررنگ داشته‌اند و یكی از وظایف و مسئولیت‌های مهم خود را همكاری با نیروهای مقتدر فراجا می‌دانند. وی افزود: در حال حاضر ارتباط صمیمانه‌ای میان اصناف و نیروی انتظامی ‌در استان فارس وجود دارد كه در سایه این تعامل بسیاری از ناهنجاری‌ها و معضلات اجتماعی پیش از نفوذ به جامعه از بین می‌روند.
رئیس اتاق اصناف فارس با تقدیر از تلاش‌های نیروی انتظامی ‌در برقراری امنیت و همكاری مطلوب با این مجموعه، گفت: بخشی از آرامش بازار مرهون همین اقدامات است. «هاشمی» با بیان اینكه اصناف باید آسیب‌شناسی و بهترین مسیر را انتخاب كنند، خاطر نشان كرد: اصناف آماده هرگونه همكاری بیشتر و مستمر با نیروی انتظامی ‌در بحث امنیت و مبارزه با قاچاقچیان كالا می‌باشد. در ادامه جانشین فرمانده انتظامی ‌استان فارس با بیان اینكه یكی از دلایل موفقیت نیروی انتظامی ‌در مأموریت‌ها، تعامل با اصناف است، عنوان داشت: ما اعتقاد داریم كه اصناف و بازاریان، تولید و تثبیت كننده امنیت هستند. سردار «یوسف ملک‌زاده» با اشاره به اینكه اصناف مورد اعتماد و وثوق نیروی انتظامی ‌است و ما از آنان حمایت می‌كنیم، تصریح كرد: همراهی و همكاری این صنف با مجموعه پلیس، خیلی از هجمه‌های دشمن را خنثی كرده است. این مقام ارشد انتظامی ‌با بیان اینكه نقش اصناف در تولید امنیت و ارتقاء آن ستودنی است، گفت: در سال‌های گذشته علی‌الخصوص در ایام كرونا این قشر خوش درخشیده است و همیشه همگام با نیروی انتظامی ‌و دیگر مسئولان گام برداشته‌اند. 
وی تصریح كرد: اصناف با توجه به گستردگی و وسعت خدمات خود می‌توانند دست شبكه‌های زیرزمینی قاچاق كالاها و اقلام ضدفرهنگی را در رسیدن به مقاصد خود كوتاه بگذارند. گفتنی است در حاشیه این مراسم از تعدادی اصناف به پاس زحمات خستگی ناپذیر آنان با لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی