[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۹
  • دوره جدید

گره صنعت باز شد ، روزنامه شیراز نوین

در جلسه «کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید» استان گره گشایی از ۱۹ واحد تولیدی با حضور استاندار فارس انجام شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، «کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید» استان با حضور دکتر ایمانیه، مدیران و کارشناسان دستگاه‌های اجرایی و صاحبان واحدهای تولیدی با 19 دستور جلسه برگزار شد. 
تعیین تکلیف بدهی و حق انشعاب آب منطقه‌ای یکی از واحدهای تولیدی آب معدنی اولین دستور کارگروه بود که با دستور دکتر ایمانیه به کارگروه حمایت قضایی واگذار شد.
بررسی بدهی ارزی بانکی یکی از شرکت‌های کاشی و سرامیک استان در دستور کار دوم جلسه قرار داشت که با توجه به نیاز اقدامات کارشناسی شده و اظهارات تخصصی با دستور استاندار فارس به کارگروه خبرگان بانکی استان ارجاع داده شد.
تقسیط بلند مدت بدهی بانکی یکی از واحدهای تولید فراورده‌های گوشتی استان، پس از بررسی تخصصی و اظهارات بانک با دستور نماینده عالی دولت در فارس انجام شد.
درخواست تمدید مهلت مالیاتی تولید کننده قطعات فلزی حوزه پتروشیمی ‌در ادامه جلسه مطرح شد که با دستور دکتر ایمانیه مقرر گردید طی دو هفته بررسی و رفع شود.
بررسی تعیین تکلیف بدهی و اقاله یکی از شرکت‌های تولید کیک، کلوچه و مسقطی انجام شد که با دستور دکتر ایمانیه منجر به الزام بانک به حل مشکل گردید.
درجریان جلسه دیروز پرونده کارخانه‌ای که از یکی از بانک‌ها وام ارزی گرفته و به دلیل عدم توانایی در بازگرداندن وام به صورت ارز مجبور به واگذاری کارخانه به بانک شده بود، مطرح گردید که با واکنش جدی استاندار مواجه شد و با هماهنگی صورت گرفته بین استاندار و رئیس کل دادگستری مقرر شد کارخانه به صاحب آن برگردانده شود.
قابل ذکر است، 11 مصوبه کارگروه‌های تخصصی پس از بررسی نیز توسط استاندار فارس به تصویب رسید.
گفتنی است، جلسه «کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان» هر هفته با حضور دکتر ایمانیه نماینده عالی دولت در فارس برای گره گشایی از مشکلات بین واحدهای تولیدی و بانک‌ها و ادارات در تمامی ‌بخش‌ها تشکیل می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی