[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۹۳۰
  • دوره جدید

دستاوردهای نظام بیان شود ، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی فارس گفت: خبرگزاری جمهوری اسلامی به‌واسطه قدمت، تجربه و توانمندی نیروهای خود، این توان را دارد که با هجمه رسانه‌ای دشمن مقابله کند. به گزارش ایرنا، احمدعلی افکاری چهارشنبه در جریان بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی استان فارس و دیدار با سجاد خسروانیان رئیس و خبرنگاران این خبرگزاری، افزود: ایرنا در مقابل این هجمه‌ها در داخل نیز باید بیدارباش دهد. وی ادامه داد: زمانی دشمن از طریق جنگ نظامی به‌دنبال ازبین‌بردن نظام اسلامی بود که در مقابل سلاح ایمان و اعتقاد ملت ایران در این راه شکست خورد و امروز با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها و امکانات رسانه‌ای، به‌دنبال این است که مردم را در مقابل نظام قرار دهد.رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی فارس گفت: در چنین شرایطی، خبرگزاری جمهوری اسلامی به‌عنوان رسانه رسمی دولت و نظام باید نقش آگاهی‌بخشی نسبت به این توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان را با جدیت هرچه بیشتر ایفا کند.
افکاری ضمن تأکید بر لزوم بیان دستاوردها و خدمات انجام‌شده در کنار مشکلات و کمبودها، اظهار کرد: منصفانه این است که در کنار بیان مشکلات، نارسایی‌ها و کمبودهای موجود، دستاوردها و اقدامات و خدماتی که انجام و ارائه می‌شود نیز از طریق رسانه‌ها به‌ویژه خبرگزاری جمهوری اسلامی، 
اطلاع‌رسانی شود.
وی ادامه داد: اگر در جایی احساس می‌کنید که بیان مطلب و تذکری می‌تواند به اصلاح یک خطا و یک روند منجر شود، حتماً این تذکر داده شود تا به یک تصمیم‌گیری مناسب و صحیح منتهی شود.
رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان فارس نیز در این نشست ضمن تشکر از حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی فارس در ایرنا، گزارشی از رویکردهای جدید این خبرگزاری در استان را ارائه کرد.
سجاد خسروانیان، فعال‌سازی بخش چندرسانه‌ای را یکی از اهداف و برنامه‌های خود عنوان کرد و افزود: به‌دنبال آن هستیم تا هم صدای مردم و هم صدای مسئولان باشیم و با ایفای نقش مؤثر، به توسعه استان در بخش‌های مختلف کمک کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی