[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۸
  • دوره جدید

شیب تصادفات کاهشی شد، روزنامه شیراز نوین

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز از کاهش ١٠ درصدی آمار فوتی‌های تصادفات رانندگی درون شهری سال ١۴٠٠ در مقایسه با سال ١٣٩٩ بر اساس اعلام پلیس راهنمایی و رانندگی کلان شهر شیراز خبر داد. 
هادی شه‌دوست شیرازی با بیان ‌اینکه بر اساس قانون برنامه ششم توسعه کشور و مصوبه هیئت وزیران می‌بایست سالانه ١٠ درصد تصادفات رانندگی در مراکز شهرها و شهرهای بالای ٢٠٠ هزار نفر کاهش یابد، افزود: با مشارکت و تعامل شهرداری و پلیس راهنمایی و رانندگی، ‌این تکلیف در سال ١۴٠٠ در کلان‌شهر شیراز انجام شد. معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز از کاهش آمار تصادفات رانندگی درون شهری سال ١۴٠٠ در مقایسه با سال ١٣٩٩ خبر داد و اضافه کرد: نصب سامانه‌های هوشمند ثبت تخلف رانندگی، اصلاح نقاط حادثه‌خیز شهری، ‌ایمن سازی معابر و آموزش فرهنگ ترافیک از عوامل اصلی کاهش تصادفات درون شهری کلان‌شهر شیراز بوده است.
هادی شه‌دوست شیرازی با اشاره به ‌اینکه در سال ١۴٠١‌ایمن سازی معابر و کاهش نقاط حادثه‌خیز شهری به تفکیک مناطق و بر اساس اولویت در دستور کار قرار دارد، تصریح کرد : در کارگروه مشترک پلیس و شهرداری نقاط حادثه خیز شهری شناسایی و ‌ایمن سازی معابر بر اساس اولویت با همکاری شهرداری‌های مناطق انجام خواهد شد. وی خاطر نشان کرد: آموزش و ترویج فرهنگ ترافیک به صورت میدانی، فضای مجازی و پارک‌های ترافیک ویژه دانش آموزان به موازات برنامه‌های اجرایی و عمرانی ‌ایمنی معابر و توسعه سامانه‌های ثبت تخلف در سال جاری با جدیت در دستور کار قرار دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی