[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۱۸
  • دوره جدید

رویداد ملی ققنوس برگزار می‌شود، روزنامه شیراز نوین

مسئول بسیج دانشجویی فارس خبر داد:
رویداد ملی ققنوس برگزار می‌شود

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس از برگزاری نخستین رویداد ملی تولید محتوای ققنوس در این استان خبر داد. به گزارش شیرازنوین، سعید یوسفی دیروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: انجمن سواد رسانه و تولید محتوای ققنوس ذیل مدیریت فرهنگ‌سازی و قرارگاه نور ناحیه بسیج دانشجویی فارس، در راستای اجلاسیه امیران، سرداران و 15هزار شهید استان و کنگره شهدای دانشجوی فارس، فعالیت‌های منحصربه‌فردی را 
انجام می‌دهد.
وی از برگزاری نخستین رویداد ملی تولید محتوای ققنوس توسط بسیج دانشجویی فارس در این استان خبر داد و افزود: خانواده و سبک زندگی، آسیب‌های اجتماعی، دانشجو و دانشگاه، شهدای دانشجو، رسانه و جنگ شناختی و تاریخ معاصر ایران از جمله موضوعات این رویداد است‌.
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس با بیان اینکه قالب‌های ارسال آثار برای رویداد تولید محتوای ققنوس شامل کلیپ، نماهنگ، پادکست صوتی، مقاله، دل‌نوشته، داستان کوتاه، عکس، نقاشی و کاریکاتور است، اضافه کرد: مهلت ارسال آثار تا 25 اردیبهشت‌ماه 1402 است و علاقه‌مندان برای ثبت‌نام مشخصات خود را به شماره تماس 09021392878 در ایتا ارسال کنند. یوسفی تصریح کرد: به نفرات برتر رویداد جوائز ارزنده‌ای اهدا می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی