[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۹
  • دوره جدید

چهره هشت تیم برتر مشخص شد، روزنامه شیراز نوین

 میثم محجوبی - گروه ورزش
مرحله گروهی رقابت‌های فوتسال قهرمانی کارگران استان فارس، ظهر دیروز(چهارشنبه) با شناخت تیم‌های صعود کننده به مرحله یک چهارم به پایان رسید.
در آخرین روز مرحله گروهی 5 دیدار برگزار شد و 32 توپ از خط دروازه‌ها عبور کرد.
در نخستین بازی دیروز تیم‌های رامک شیراز و  سیمان لامرد به مصاف هم رفتند که ‌این مسابقه با نتیجه پرگل هشت بر چهار به سود رامک به پایان رسید.
در ‌این مسابقه جواد فکور، امیر ذوبی، رحمان رحمانی و محمد عابدی هر کدام یک بار و سلمان شجاع و حامد میرزاپور هر کدام دوبار برای رامک گلزنی کردند و در سوی مقابل مجید هژیری، محمود ابراهیمی، حاجی فیروزی و مسلم اسماعیلی برای سیمان موفق به گلزنی شدند.
دومین مسابقه بسیار جذاب و حساس از آب در آمد. تیم‌های شهرداری شیراز و کارگران مُهر که صعود خود را پیش از بازی قطعی کرده بودند، برای صدرنشینی به مصاف هم رفتند. سینا صریحی بازیکن با تجربه شهرداری در دقیقه 16 گلزنی کرد که ‌این گل تا 5 دقیقه مانده به پایان بازی ادامه داشت تا ‌اینکه عبدالله زائری در دقیقه 35 گل تساوی را به ثمر رساند.
در حالی که می‌رفت ‌این بازی با تساوی به پایان برسد، ‌این علی سورغالی بود که دومین گل شهرداری را در آخرین ثانیه‌ها به ثمر رساند تا ‌این تیم با کسب رتبه نخست راهی مرحله یک چهارم نهایی شود.
در سومین مسابقه، تیم کارگران خرمبید در یک بازی یک طرفه با نتیجه هفت بر صفر صنایع شیمیایی آبنوس را شکست داد. سروش دهقان جلیل با زدن چهار گل ستاره بازی بود و همچنین علیرضا ساریخانی، امین مرادی و مجتبی رنجبری دیگر گلزنان نماینده خرمبید بودند.
تیم صنایع شیمیایی آبنوس با حمایت مهندس اسلامی‌مدیر بهره برداری‌این مجموعه در مسابقات کارگری فارس شرکت کرده بود.
دیدار تیم‌های بنیاد مسکن و صنایع شیمایی فارس با حساب چهار بر دو به سود صنایع شیمیایی به پایان رسید اما هر دو تیم راهی مرحله بعد شدند.
مسلم ژوبین، علی صفدری، میثم کرمی‌ و محمد حیدری برای صنایع شیمیایی فارس گلزنی کردند و سعید شعبانی هر دو گل بنیاد مسکن را وارد دروازه حریف کرد.
تیم بنیاد مسکن با حمایت مهندس امیر برومند معاونت پشتیبانی بنیاد مسکن  و همچنین تیم صنایع شیمیایی فارس با مدیریت مهندس مسلم ژوبین در این رقابت‌ها حضور دارند.
پنجمین و آخرین مسابقه دیروز بین دو تیم شام شام و نگین کارتن ارژن برگزار شد. پیروز‌ این دیدار جواز حضور در مرحله حذفی را کسب می‌کرد و شام شام با وجود دریافت نخستین گل بازی، در نهایت توانست پیروز میدان شود.
در‌ این دیدار عادل رحیمی ‌در دقیقه 6 نگین کارتن را پیش انداخت اما سه دقیقه بعد سید بهروز حسینی گل تساوی را به ثمر رساند. پیش از پایان نیمه نخست، محسن فریدونی دومین گل را هم وارد دروازه نگین کارتن کرد. در نیمه دوم بهروز حسینی یک گل دیگر برای شام شام به ثمر رساند تا ‌این مسابقه با نتیجه سه بر یک به پایان برسد.
تیم مجتمع صنعتی پروتئینی شام شام با حمایت مدیرعامل کارخانه شام شام علی اوجی و رئیس هیئت مدیره جعفر اوجی در ‌این رقابت‌ها شرکت کرده است.
با پایان مرحله گروهی، تیم‌های صنایع شیمیایی فارس، کارگران خرم بید و بنیاد مسکن از گروه یک، شهرداری شیراز، کارگران مُهر و رامک شیراز از گروه دوم و هلدینگ سالیذ مرودشت و شام شام از گروه سه به مرحله یک چهارم نهایی راه یافتند.
مسعود بوریاباف، داوود زارع و علیرضا جعفری داوران مسابقات دیروز بودند و افشین هوشمند راد، مسعود مقتدری راد و عزیزالله زارع نیز نظارت بر‌ این رقابت‌ها را عهده‌دار بودند. 
علی اکبر سلطانی به عنوان مسئول برگزاری رقابت‌ها به صورت تمام وقت بازی‌ها را تحت نظر دارد.
دیدارهای مرحله یک چهارم از روز شنبه 4 تیرماه آغاز خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی