[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

تقویت جبهه فرهنگی ، روزنامه شیراز نوین

دکتر ایمانیه با بیان اینکه استان فارس پتانسیل تبدیل شدن به الگوی کشوری اتحاد و هماهنگی را دارد، اظهار کرد: با اعلام آمادگی جبهه فرهنگی در استان، حلقه میانی تشکیل می‌شود.
به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه در نشست «رابطین شهرستان‌ها و محلات جبهه فرهنگی انقلاب» استان با بیان اینکه گستردگی کار در بدنه دولت برای مدیران بسیار زیاد است، گفت: تنها در بخش کالا بیش از ۶۵هزار قلم کالا وجود دارد که برای نظارت با وسعت کار روبه‌رو می‌شویم و سایر خدمات اجتماعی نیز دارای همین ویژگی است.
دکتر ایمانیه با بیان اینکه گستره خدمت در جمهوری اسلامی امروز با چندین سال پیش قابل مقایسه نیست، خاطرنشان کرد: گاهی از حد توان مدیریتی مسئولانی که انگیزه و نیت خدمت خالصانه به کشور را نیز دارند، خارج است و هموطنان عزیز هم با صبر و شکیبایی دولت را حمایت کردند. نماینده عالی دولت در فارس با اشاره به اینکه از چشم‌انداز تمدن اسلامی به راه اندازی دولت اسلامی رسیده ایم، بر ایجاد محوریت و انسجام بخشی به اقدامات پراکنده سازمان‌ها و نهادهای مختلف تأکید کرد.
استاندار فارس ادامه داد: برنامه‌های خوبی در زمینه مشارکت مردمی توسط بسیج سازندگی، ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و سازمان فرهنگی شهرداری شیراز در حال انجام است.
وی با بیان اینکه برخی از برنامه‌ها قابلیت تبدیل به الگوی جهانی را دارد، «طرح احرار» معاونت اجتماعی سپاه فجر استان فارس را در حوزه ترک اعتیاد مورد اشاره قرار داد و گفت: با مشارکت مردم و اهالی محلات، طرح ریشه کن سازی اعتیاد و کمک به بهبود معتادان انجام می‌شود که نمونه بارزی از طرح‌های ابتکاری است.
نماینده عالی دولت در فارس با اشاره به لزوم اتصال حرکت‌های مجاهدانه مبنی بر دانش و انگیزه و اخلاص، افزود: تقسیم وظایف بر اساس موقعیت جغرافیایی یا نوع فعالیت لازمه انسجام بخشی به فعالیت‌هاست. دکتر ایمانیه تصریح کرد: استان فارس پتانسیل تبدیل شدن به الگوی کشوری اتحاد و هماهنگی را دارد؛ بنابراین با اعلام آمادگی جبهه فرهنگی در استان، حلقه میانی تشکیل می‌شود که مهم‌ترین ویژگی آن مطابق فرمایشات رهبر معظم انقلاب باید خلوص باشد. بنا به گفته استاندار فارس، فردی که در موقعیت حلقه‌های میانی قرار می‌گیرد، باید بدون تمایل به کسب قدرت و جایگاه، با انگیزه و دانش کافی به خدمت بپردازد؛ بنابراین مهم ترین امر خودسازی است. 
مقام عالی دولت در فارس واقعیت مداری در ارائه راه حل‌های منطقی برای مشارکت مردم و رفع مشکلات کشور را در حلقه‌های میانی یادآور شد و تأکید کرد: بسیاری از مشکلات استان با حضور یک حلقه میانی جهت در نظر گرفتن اولویت‌های مردم حل خواهد شد.
دکتر ایمانیه ضمن اعلام آمادگی استان فارس برای تحقق دولت مردمی با اولویت حل مشکلات و رفع نیاز‌های مردم، اظهار کرد: راه‌حل‌های جمع بندی شده، کاربردی و سریع می‌تواند راهگشای کار مسئولان دولتی باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی