[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

مسئله و مردم‌محوری ویژگی جمعیت احرار است، روزنامه شیراز نوین

نخستین گردهمایی هسته‌های مردمی مبارزه با اعتیاد با عنوان جمعیت احرار، در سال اول تشکیل این جمعیت در شیراز برگزار شد.
به گزارش شیرازنوین، جانشین فرمانده سپاه فجر استان فارس، در نخستین گردهمایی نمایندگان هسته‌های مردمی مبارزه با اعتیاد، مقابله با اعتیاد را نیازمند عزم همگانی و مسئله و مردم محوری را ویژگی اصلی جمعیت احرار برشمرد.
سرهنگ حسن عبدالله زاده در دیدار با اعضای جمعیت احرار با بیان اینکه اعتیاد یکی از بزرگ‌ترین معضلات اجتماعی در جوامع امروز است، گفت: اعتیاد به مواد مخدر بنیان‌های خانواده و اجتماع را متزلزل می‌کند و جامعه را به سوی نابودی می‌کشاند. 
وی با بیان اینکه مسئله محوری و مردم محوری شاخصه اصلی فعالیت‌های جمعیت احرار است، گفت: مقابله با اعتیاد نیازمند یک عزم همگانی است و در این حوزه جمعیت احرار می‌تواند یک جریان تأثیرگذار برای ایجاد یک حرکت اجتماعی و فرهنگی گسترده در سطح 
جامعه باشد.
جانشین فرماندهی سپاه فجر با تجلیل از اقدامات جمعیت احرار در راستای مقابله با اعتیاد، خاطرنشان کرد: یکی از شاخصه‌های درخشان فعالیت‌های جمعیت احرار نگاه ویژه این جمعیت به مسئله «حل مسائل مردم به وسیله خود مردم» بوده است که می‌تواند به عنوان یک الگو در سطح کشور مطرح شود.
عبدالله‌زاده با تأکید بر اهمیت مسئله پیشگیری از اعتیاد، گفت: در حوزه آسیب‌ها و معضلات اجتماعی مسئله پیشگیری یک نکته بسیار مهم است که باید مورد توجه جمعیت احرار و دستگاه‌های مسئول قرار بگیرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی