[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس: رویکرد جهاد کشاورزی تعاملی است، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با تأکید بر رویکرد تعاملی این سازمان با ذی‌نفعان، گفت: تلاش بر این است که در چهارچوب قانون در اسرع وقت به درخواست متقاضیان پاسخ داده شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، مجتبی دهقان پور در نشست بررسی مشکلات اجرای طرح‌های آبیاری نوین در اقلید که با حضور مسلم صالحی نماینده مردم این شهرستان و فریبرز عباسی معاون وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد، تصریح کرد: به تعبیر برخی از ذی‌نفعان، بوروکراسی اداری باعث تعلل در انجام کار می‌شود.
وی افزود: اگرچه با نهایت تلاش در جهت حل مشکلات بهره‌برداران گام برمی‌داریم، اما خط قرمز ما قانون است؛ از این رو فراتر از قوانین و دستورالعمل‌ها اقدام نمی‌کنیم.
دهقان پور از کمبود امکانات از جمله وسیله نقلیه برای سرکشی به مزارع نیز سخن گفت و افزود: طرح افزایش نفوذ ضریب دانش در بخش کشاورزی در حال اجراست و در این طرح سعی می‌شود علاوه بر حضور فیزیکی کارشناسان در عرصه‌های تولیدی، از فضای مجازی به عنوان بستر تبادل دانش و تجربه بین کارشناسان و کشاورزان استفاده شود.
به گفته وی، با تلاش‌های صورت گرفته و حمایت استاندار، میزان ساعت خاموشی برق در بخش کشاورزی کاهش یافته است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با اشاره به اینکه شهرستان اقلید از شهرستان‌های پیشرو در زمینه کشاورزی است، اظهار کرد: قطعاً حمایت‌های نماینده محترم مردم این شهرستان در حل مشکلات خانواده جهاد کشاورزی گره‌گشا 
خواهد بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی