[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

قدردانی از همیاران مهربان ترافیک در شیراز، روزنامه شیراز نوین

طی مراسمی با حضور اعضای هیئت مدیره مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز، اعضای شورا و شماری از مدیران شهری شیراز و پلیس راهور، از همیاران مهربان ترافیک این کلان‌شهر قدردانی شد.
نایب رئیس مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز شیراز در مراسم تجلیل از همیاران مهربان ترافیک، گفت: همیاران مهربان ترافیک به روان‌شناسی سلامت جامعه خدمت می‌کنند و نه تنها الگوی روان‌شناسی سلامت هستند، که آن را در جامعه تعبیه و نهادینه می‌کنند.
به نقل از مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز شیراز، عبدالحمید طاهری با بیان اینکه انسان‌ها تا احساس درد نکنند، برای رفع نیازشان حرکت نمی‌کنند، بر تقدم امنیت روانی بر امنیت فیزیکی تأکید کرد.
طاهری افزود: از نظر صاحب نظران کسانی که در مناصب اجتماعی در قالب گروه، تیم، نهادهای داوطلبانه، سازمان و مشاغل ادارات از پاکبانان تا بالاترین سطوح مدیریت تصمیم گیری قرار دارند، در حقیقت از سلامت برخوردارند و از سطح نیازهای اولیه عبور کرده و در سطح نیازهای اجتماعی قرار دارند.
عضو هیئت مدیره مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ‌ساز شیراز نیز ارتقای فرهنگ جامعه را از مهم‌ترین اهداف مجمع برشمرد و بر اهمیت فرهنگ رانندگی تأکید کرد.
علی نقی مصلح شیرازی با بیان اینکه می‌شود فرهنگ را مهندسی کرد، ابراز امیدواری کرد که با وجود همیاران مهربان ترافیک دوشادوش پلیس راهنمایی و ‌رانندگی به نقطه ای از فرهنگ برسیم که تخلف رانندگی در شهر نداشته باشیم.
رئیس اداره عملیات راهنمایی و رانندگی شیراز نیز مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز را زبانزد و نمونه در کشور و افتخاری برای استان و شهر شیراز نام برد و با این عنوان که اقدامات مجمع و همیاران مهربان ترافیک بر هیچ کس پوشیده نیست، از حضور مؤثر همیاران در ایام نوروز 
یاد کرد.
سید فرج‌الله موسوی، گفت: حضور همیاران مهربان ترافیک در کنار پلیس در ایام نوروز، افتخاری برای پلیس استان بود؛ چرا که افتخارات جهانی و کشوری در پوشش همیار مهربان ترافیک و دوشادوش پلیس راهور در سطح شهر به روان سازی و هدایت شهروندان و مسافران مبادرت ورزیده و توانستند باعث تسری به شهرستان‌های 
دیگر شوند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی