[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

احکام انتصاب مدیران ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی ۵ شهرستان فارس صادر شد، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس، احکام سرپرستی جدید ادارات 5 شهرستان مرودشت، آباده، زرقان، پاسارگاد و زرین دشت را صادر کرد. به گزارش روابط عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس، وحید خداپرست با صدور احکامی جداگانه 5 انتصاب جدید در سطح ادارات شهرستان‌ها فارس انجام داد.
بر این اساس، بهرام آل سعدی به عنوان سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مرودشت، سعید شهریاری به عنوان سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آباده، رسول هاشمی شیری به عنوان سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان زرقان، مجتبی غلامی به عنوان سرپرست نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان پاسارگاد و مهرداد شجاعی به عنوان سرپرست نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان زرین دشت منصوب شدند.
در متن احکام صادرشده آمده است: انتظار می‌رود با عنایت به جایگاه ویژه و اهمیت بخش‌های تعاون، اشتغال و رفاه مردم عزیز و در راستای بهره مندی بهینه از کلیه منابع و ظرفیت‌های موجود، تعامل و همکاری سازنده با دستگاه‌های اجرایی، تشکلات مردمی و مدنی، مدیران واحدهای تولیدی، کشاورزی، صنعتی و خدماتی و در مسیر رسیدن به اهداف عالی سازمانی و توسعه شهرستان و تحقق برنامه‌های دولت مردمی بر اساس شرح وظایف وزارت متبوع، اهتمام و تلاش خستگی ناپذیر داشته باشید.
در بخش پایانی این احکام آمده است: امید است با توکل و استعانت از خداوند متعال در انجام وظایف و امور محوله و تحقق منویات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) موفق و مؤید باشید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی