[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

ماه شلوغ و پر رویداد برای هیئت جودو فارس ، روزنامه شیراز نوین

رئیس هیئت جودو استان فارس از فعالیت‌های زیاد این هیئت در ماه جاری خبر داد.
وحید زارع‌نژاد گفت: تیرماه، ماه شلوغی برای هیئت جودو و دفاع شخصی استان است و برنامه‌های زیادی را در این ماه در پیش داریم.
وی در تشریح این برنامه‌ها گفت: از روز دوشنبه ششم تیرماه تا روز نهم، سومین مرحله اردوی تیم استعدادهای برتر جودو تحت عنوان جودوی دانش آموزی برگزار می‌شود. این اردو برای آمادگی جهت مسابقات کشوری است که در اصفهان برگزار خواهد شد. اردوی چهارم نیز از روزهای 20 الی 23 تیرماه برگزار خواهد شد.
زارع‌نژاد افزود: همچنین در تاریخ ششم تیرماه، استاژ داوری جودوی بانوان سراسر استان را در راستای به روز شدن دانش داوران جودو استان خواهیم داشت. پیرو این استاژ، روز پنجشنبه 9 تیرماه مسابقات انتخابی تیم استعدادهای برتر بانوان را در سالن تختی شیراز برگزار خواهیم کرد.
رئیس هیئت جودو استان با اشاره به اینکه پس از مسابقات انتخابی، مسابقات استانی تیم استعدادهای برتر از 13 تا 16 تیرماه در شیراز برگزار می‌شود، افزود: در روز 17 تیرماه نیز کلاس بازآموزی کمربند دان یک الی چهار را داریم که این دوره به عنوان پیش نیاز آزمون ارتقاء کمربند است، یعنی کسانی که می‌خواهند ارتقاء کمربند دان یک تا چهار را بگیرند، بایستی در این کلاس شرکت کنند.
وی خاطرنشان کرد: در 19 تیرماه کلاس استاژ دفاع شخصی در دو بخش آقایان و بانوان را خواهیم داشت و به نوعی این کلاس استاژ هم پیش نیاز دوره مربیگری درجه سه دفاع شخصی است که پیرو آن در روزهای 28 تا 31 تیرماه، دوره مربیگری دفاع شخصی را در هر دو بخش آقایان و بانوان برگزار خواهیم کرد. مسابقات قهرمانی نونهالان و نوجوانان پسر استان و جشنواره خردسالان به میزبانی شهرستان استهبان یادواره پیشکسوتان جودو استان فارس نیز روز جمعه دهم تیرماه برگزار می‌شود.
همچنین مسابقات جودو رده نوجوانان با حضور ده استان به میزبانی شهرستان استهبان ۲۹تیرماه برگزار می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی