[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس خبر داد: محرومیت کلان‌شهر شیراز از زیرساخت‌های ورزشی، روزنامه شیراز نوین

مراسم رونمایی از دو تخته تشک کشتی اهدایی کمیته ملی المپیک و اداره کل ورزش و جوانان فارس برگزار شد.
این مراسم با حضور دبير کل كميته ملی المپيک، مديركل اداره ورزش و جوانان فارس، معاونت توسعه ورزش قهرمانی، غلامحسين پيروانی از پيشكسوتان ارزنده فوتبال فارس، امید نوروزی از قهرمانان المپیک و جمع کثیری از پیشکسوتان و قهرمانان ورزش استان برگزار شد.
دبیر کل کمیته ملی المپیک در این مراسم گفت: استان فارس در ورزش کشور ظرفیت بالایی دارد و از افتخار‌آفرینی ورزشکاران استان فارس و شهر شیراز در میادین جهانی و بین‌المللی به خود می‌بالیم
کیکاوس سعیدی با اشاره به این موضوع که نزدیک به چهار دهه به عنوان یک شیرازی در عرصه ورزش در سطح کشور مسئولیت‌های مختلفی داشته اظهارداشت: طی همه این سال‌ها تمام تلاش خود را در جهت کمک به ورزش شیراز به کار بسته‌ام.
وی افزود: در استان فارس و شهر شیراز هرگاه سخن از فوتبال می‌شود نام حاج غلام پیروانی در ذهن ما می‌درخشد و در کشتی این شهر قهرمان پرور نیز نخستین نام که به ذهن شما می‌آید امید نوروزی و برادران گرایی‌ها و مرحوم فرخی‌ها و دیگر پیشکسوتان نامی ‌هستند.
دبیر کل کمیته ملی المپیک ادامه داد: به عنوان یک استان فارسی وظیفه خود می‌دانم که هر قدمی ‌برای ورزش استانم برداشته و به افتخارات کسب شده توسط همشهریانم می‌بالم.
دکتر حیدر صفرپور مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس نیز در این مراسم اظهار داشت: امروز افتخار این را داریم در خدمت چند نسل از بزرگان و نام آوران ورزش فارس که با پرورش قهرمانان عرصه کشتی فرنگی همچون امید نوروزی، محمد رضا گرایی، محمدعلی گرایی، میثم دلخانی و قهرمانان نسل آینده محمدرضا مختاری‌ها برای کشورمان افتخار آفرین شدند، باشیم.
وی در ادامه بیان داشت: کلان‌شهر شیراز به عنوان مرکز استان پهناور فارس برخلاف انتظار فقیرترین شهر از نظر امکانات ورزشی و سرانه فضای ورزشی استان است.
او تجهیز اماکن ورزشی را از دیگر نیاز‌ها برشمرد و گفت: با همت کمیته ملی المپیک، فدراسیون کشتی و اداره کل ورزش و جوانان فارس دو تشک کشتی به قدیمی‌ترین باشگاه کشتی شیراز اهدا شد و تا پایان سال 1401 نیز این مکان به عنوان هدیه به کشتی‌گیران استان بازسازی و به جامعه کشتی فارس تقدیم می‌شود. دکتر حیدر صفرپور در پایان از تلاش‌های دکتر کیکاوس سعیدی دبیر کل کمیته ملی المپیک تقدیر و تشکر کرد.
بر اساس این گزارش، شایان ذکر است در حاشیه این مراسم از محمدرضا غلامی‌(عیدی) نفر سوم مسابقات جهانی کشتی فرنگی نوجوانان جهان (قزاقستان) در باشگاه شهید تیمور فروغی تجلیل شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی