[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی شیراز: رسانه‌ها ضرورت جوانی جمعیت را تبیین کنند، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز ضمن اشاره به کارآمدی رسانه در تبیین ضرورت‌های مختلف، لزوم تبیین ضرورت جوانی جمعیت کشور توسط اصحاب رسانه را متذکر شد.
به گزارش دریافتی شیرازنوین، سید وحید حسینی در دومین نشست قرارگاه تعالی سلامت و جوانی جمعیت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، جوان سازی جمعیت را یک برنامه ملی خواند که برای تحقق آن مشارکت همه سازمان‌ها، نهادها و ارکان تأثیرگذار جامعه، به ویژه رسانه ضرورت دارد.
او حرکت به سوی جوانی جمعیت را زمینه ساز افزایش بهره وری و توسعه ملی دانست و تأکید کرد: در این زمینه نیاز است هریک بکوشیم در جایگاه خود، رسالت‌هایی را که برعهده داریم، به انجام برسانیم؛ چراکه پیشرفت جامعه در گرو افزایش جمعیت است.
حسینی، جوانی جمعیت را گامی مؤثر برای تعالی در مسیر توسعه آینده دانست و گفت: در کنار نقش مؤثر مجموعه سلامت در این بحث، همکاری و مشارکت دیگر سازمان‌ها و نهادها نیز ضرورت دارد تا به همراهی یکدیگر و با تکیه بر توانمندی‌ها به گونه ای برنامه ریزی و اقدام کنیم که الگویی برای سایر نقاط کشور باشیم.
رئیس علوم پزشکی شیراز با اشاره به لزوم تدوین برنامه‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت برای اجرای هرچه بهتر اهداف، برنامه جوان سازی جمعیت، بر نقش صدا و سیما و اصحاب رسانه در زمینه اطلاع رسانی و معرفی اولویت‌های این امر در جامعه تأکید کرد.
حسینی تبیین ابعاد مختلف موضوع جوانی جمعیت را از اولویت‌های مهم در پیشبرد اهداف این حوزه برشمرد که با مشارکت اصحاب رسانه و فرهنگ سازی در این زمینه قابل انجام است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی