[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

استاندار فارس: الگوی فرهنگی سازمان‌های متولی فرهنگ ارائه شود، روزنامه شیراز نوین

نماینده عالی دولت در فارس با اشاره به وجود سازمان‌های متعدد در حوزه فرهنگ، بر ارائه الگوی فرهنگی و تقسیم بندی وظایف بین سازمان‌ها تأکید کرد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه در دیدار با مدیرکل و معاونان سازمان تبلیغات اسلامی استان اظهار کرد: راهی به جز هم افزایی و ارائه راهکار‌های خلاقانه برای اداره جامعه نداریم؛ بنابراین باید سازمان‌های انقلابی و دولتی در کنار یکدیگر از منابع و پتانسیل موجود استفاده کنند.
دکتر ایمانیه با بیان اینکه با هماهنگی می‌توان از تمام امکانات و نهادها در شهرستان‌ها استفاده کرد، اظهار کرد: از فرمانداری‌ها برای رفع مشکلات در شهرستان‌های استان کمک گرفته شود.
نماینده عالی دولت در فارس افزود: موقوفه عمران مساجد در حال پیگیری است؛ بنابراین مشکلات مصلی‌ها و خانه‌های عالم را ان‌شاءالله از این طریق پیگیری خواهیم کرد. استاندار فارس با اشاره به اینکه در برخی از اقدامات، پراکنده کاری در حال انجام است، بیان داشت: در مسائل فرهنگی الگویی ارائه شود و در موضوعات مختلف سازمان‌های متولی و مرتبط تقسیم بندی شوند تا شاهد پیشرفت باشیم.
دکتر ایمانیه ظرفیت مناسب مراکز و هیئات مذهبی در استان را مورد توجه قرار داد و بر فعال سازی انجمن اسلامی کارخانجات برای کمک در مسائل اجتماعی تأکید کرد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی