[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

مدیرکل زندان‌های فارس: روابط‌عمومی سخنگوی هر سازمان است، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل زندان‌های فارس:
روابط‌عمومی سخنگوی هر سازمان است
روابط‌عمومی زندان‌های فارس به‌عنوان یکی از 5 روابط‌عمومی برتر کشور انتخاب شد 

مدیرکل زندان‌های فارس با قدردانی از روابط عمومی زندان‌های استان در کسب رتبه برتر کشور گفت: روابط عمومی یکی از ارکان و اصول مهمی است که همه سازمان‌ها باید در اختیار داشته باشند تا بتوانند وظایف سازمان و فعالیت‌های خود را به جامعه معرفی نمایند. اسحاق ابراهیمی افزود: روابط عمومی‌ها نقش کلیدی در رفع موانع پیش روی سازمان و اعتمادسازی و امیدآفرینی در جامعه دارند و شاخصه مهمی در جهت شناسایی سازمان‌ها و دستگاه‌های خدمت رسان به جامعه می‌باشند که از نظر سخت افزاری و نرم افزاری و اعتبارات نیز باید موردتوجه 
قرار گیرند.
مدیرکل زندان‌های فارس گفت: یکی از وظایف مهم روابط عمومی در عصر جدید که عصر فناوری اطلاعات و ارتباطات و فضای مجازی است، دقت در انعکاس مطالب و اخبار و شفاف سازی افکار عمومی با اطلاع رسانی دقیق و صحیح می‌باشد.
این مقام مسئول همچنین تأکید کرد: مسئولان روابط عمومی باید با همفکری یکدیگر و تشکیل اتاق فکر، معایب را برطرف و محاسن را منتشر کرده و در اختیار عموم قرار دهند و با امانت‌داری در حفظ روابط بین مجموعه و همکاران بکوشند. وی با تأکید بر اینکه روابط عمومی سخنگوی سازمان می‌باشد، ادامه داد: ما به نقش و جایگاه روابط عمومی در سازمان واقف هستیم و به دلیل اهمیت این جایگاه نباید از آن چشم پوشی کنیم و برای افرادی که در این حرفه فعالیت می‌نمایند نیز به دلیل فعالیت‌های گسترده، باید ارزش ویژه ای قائل شویم و این افراد نیز باید با عملکرد مطلوب، موقعیت خود را در سازمان تثبیت نمایند.
ابراهیمی افزود: سازمان زندان‌ها، رسالت سنگین و مهمی در نگهداری و اصلاح و تربیت و بازپروری شخصیت زندانیان برعهده دارد. روابط عمومی‌ها می‌توانند با تولید محتوای خوب و اطلاع رسانی از فعالیت‌های اصلاحی و تربیتی، ضمن آگاه سازی و تنویر افکار عمومی، در جذب کمک‌های مردمی برای آزادسازی زندانیان و کمک‌های انسان دوستانه به خانواده‌های زندانیان نیز نقش مهمی ایفا کنند.
گفتنی است طی سالیان متوالی روابط عمومی زندان‌های فارس به عنوان یکی از 5 روابط عمومی برتر کشور انتخاب می‌شود و مدیرکل زندان‌های فارس از عطیه فرح مسئول روابط عمومی این استان با اهدای لوح سپاس قدردانی کرد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی