[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

وریا به درهای خروج نزدیک شد، روزنامه شیراز نوین

تماس مدیرعامل باشگاه استقلال با ستاره‌های فصل گذشته این تیم برای تمدید قرارداد نشان می‌دهد این باشگاه چندان تمایلی به حفظ کاپیتان این تیم ندارد.
در روزهای گذشته شایعات زیادی در مورد پایان کار وریا غفوری در استقلال مطرح شده و حتی این بازیکن ۲-۳ مصاحبه کنایه آمیز علیه مسئولان این باشگاه انجام داد اما تا امروز اتفاقی در مورد این بازیکن رخ نداده است.
طی روزهای گذشته مسئولان باشگاه استقلال تماس‌های مختلفی را با بازیکنان تحت قرارداد خود برقرار کرده و حتی جلساتی را به صورت شبانه با بازیکنان فصل گذشته این تیم برگزار کرده‌اند اما فارغ از این تماس‌ها و اقدامات این باشگاه در سکوت خبری، عدم تماس با غفوری برای تمدید قرارداد مسئله مهمتری محسوب می‌شود.
مسئولان استقلال که با بازیکنانی نظیر غلامی، دانشگر، حسین زاده، مرادمند، مهدی پور ... به صورت تلفنی و حضوری جلساتی را برگزار کرده‌اند تمایلی به ماندن غفوری در استقلال ندارند. مدیران استقلال حتی فشارهای مجازی هواداران تیمشان را به خاطر انفعال در نقل و انتقالات تحمل کرده‌اند اما واکنشی به تحرکات خود در نقل و انتقالات ندارند چون در این صورت غفوری به عدم تماس با وی از سوی باشگاه واکنش نشان می‌دهد.
به نظر می‌رسد وریا غفوری به درب‌های خروج استقلال نزدیک‌تر از قبل شده و این بازیکن اگر اتفاق خاصی رخ ندهد راهی فولاد خوزستان می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی