[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۲۱
  • دوره جدید

پایان انتقال پرهیاهوترین ستاره لیگ، روزنامه شیراز نوین

سعید صادقی وینگر فصل گذشته گل‌گهر با قراردادی یک ساله به صورت بازیکن آزاد به پرسپولیس پیوست.
به گزارش فوتبال 360، خبرسازترین بازیکن فصل نقل و انتقالات که در این مدت گمانه‌زنی‌های بسیاری در مورد تیم فصل آینده او مطرح بود، بالاخره تصمیم گرفت پیراهن قرمز پرسپولیس را بر تن کند. پرسپولیس در ادامه فصل نقل و انتقالاتی پرکار خود، سعید صادقی را هم به ترکیب خود اضافه کرد.
صادقی فصل گذشته و تحت هدایت امیر قلعه‌نوعی در گل‌گهر با به ثمر رساندن 7 گل و دادن 14 پاس گل، عملکرد درخشانی داشت تا آقای پاس‌گل لیگ لقب بگیرد. او در هر بازی میانگین  50.3 لمس توپ را ثبت کرد و از این نظر در تیم خود جایگاه هشتم را کسب کرد. او در هر بازی 1.9 بار به سمت دروازه حریفان شوت زد و 1 دریبل موفق ثبت کرد تا در هر دو مورد، نفر سوم تیم خود باشد. همچنین او در هر بازی به طور متوسط 2.4 پاس کلیدی برای هم‌بازی‌های خود ارسال کرد تا از این جهت هم بهترین بازیکن تیم خود باشد. او با تأثیر‌گذاری مستقیم روی 21 گل، ارزشمندترین بازیکن لیگ بیست‌ویکم بود و بالاتر از منشا، یامگا و ترابی قرار گرفت. در نهایت هم او با نمره متریکا 7.38 با اختلاف بهترین بازیکن لیگ شد.
بازیکن سابق تیم‌های صبای قم، نیروی زمینی، مس کرمان، خونه به خونه بابل، پیکان، شهرخودرو و گل‌گهر تاکنون 131 بازی را در لیگ ‌برتر انجام داده و در مجموع 9414 دقیقه به میدان رفته است. او در این زمان آمار 16 گل و 24 پاس‌گل را به ثبت رسانده است که تقریباً نیمی ‌از گل‌ها و پاس‌گل‌های او مربوط به لیگ گذشته است. او در 7030 دقیقه به میدان رفته قبل از لیگ بیست‌ویکم، تنها 9 گل و 11 پاس گل را به ثبت رسانده است، یعنی اینکه به ازای هر 351.5 دقیقه توانسته گل بزند یا پاس‌گل بدهد. صادقی با توجه به سن و سالش بسیار دیر به سطح اول فوتبال کشور معرفی شد و باید دید که می‌تواند راه امثال وحید امیری که شرایطی تقریباً مشابه با او داشت را طی کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی