[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

کاراته قهرمانی استان با حضور یک هزار و هفتصد ورزشکار!، روزنامه شیراز نوین

رئیس هیئت کاراته با اعلام حضور بیش از یک هزار و هفتصد نفر در مسابقات قهرمانی استان گفت: این تعداد شرکت‌کننده بیانگر ظرفیت کاراته استان فارس است.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان فارس به نقل از روابط عمومی ‌هیئت کاراته استان فارس، احمد مبارکی ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: این مسابقات طی سه روز در دو بخش بانوان و آقایان، در دو قسمت کاتا و کومیته در کلیه رده‌های سنی برگزار گردید.
وی ضمن ابراز خرسندی از این تعداد شرکت‌کننده در مسابقات گفت: این ظرفیت کاراته استان فارس است که در کشور بی‌نظیر بوده و همین امر ما را به آینده‌ای درخشان‌تر از گذشته امیدوار می‌کند.
مبارکی خاطر نشان کرد: مسابقات قهرمانی استان پس از یک وقفه دو و نیم ساله به دلیل شیوع ویروس کرونا در رده خردسالان و نونهالان با هدف شناسایی استعدادها و در رده‌های نوجوانان، جوانان و امید و بزرگ‌سالان نیز با هدف تشکیل تیم منتخب برای حضور در رقابت‌های انتخابی تیم ملی برگزار گردید.
وی ضمن تشکر از آکادمی‌کاراته زنده یاد نوید محمدی که به‌عنوان اسپانسر به قهرمانان اوزان منتخب استان یک عدد دستکش هدیه داد، خاطر نشان کرد؛ این رقابت‌ها با نام گرامیداشت افتخار آفرینی زنده یاد نوید محمدی نخستین مدال‌آور طلای تاریخ کاراته ایران در عرصه المپیک و کاراته‌کای شهیده گران‌قدر راضیه کشاورز برگزار شد تا جامعه ورزش بداند خانواده کاراته استان همواره به یاد آن عزیزان زنده یاد خواهد بود.
رئیس هیئت کاراته استان از حضور دکتر کیکاووس سعیدی دبیر کل کمیته ملی المپیک و رئیس سبک شوتوکان jks کشور، دکتر محسن کریمی ‌معاون توسعه ورزش قهرمانی و دکتر خالدی معاون ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان فارس و همچنین دکتر رحیم خداجو رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز به عنوان مهمان ویژه مسابقات قدردانی کرد.
احمد مبارکی تأکید کرد: تیم‌های منتخب کاراته استان با بالاترین میزان آمادگی در رقابت‌های قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی حضور خواهند داشت و امیدواریم شاهد درخشش قهرمانان کاراته استان در رقابت‌های پیش رو باشیم.
رئیس هیئت کاراته استان فارس، از زحمات کمیته داوران، کمیته برگزاری مسابقات، مدیریت مجموعه ورزشی شهید دستغیب شیراز، پیشکسوتان مربیان قهرمانان و خانواده‌های ورزشکاران که در این مسابقات حضور داشتند قدردانی کرد و اذعان داشت: هم‌گرایی خانواده بزرگ کاراته متضمن آینده‌ای درخشان برای این رشته ورزشی خواهد بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی