[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۳
  • دوره جدید

اتصال شهرک سعدی به مترو ، روزنامه شیراز نوین

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: حفاری خط دو متروی شیراز از میدان آزادی تا کلبه سعدی (میدان گلستان) توسط قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) انجام می‌شود.
ابراهیم عزیزی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به جلسه برخی مسئولان و نمایندگان استان با فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) در تهران گفت: در این نشست توافق شد تا پروژه حفاری مترو میدان آزادی به کلبه سعدی شیراز توسط قرارگاه با سرعت و قدرت اجرایی و ظرف مدت ۱۲ ماه به اتمام برسد. او افزود: با این تصمیم شایسته و تکمیل طرح، مردم و اهالی منطقه و شهرک سعدی در آینده نه چندان دور از خدمات قطار شهری بهره مند می‌شوند.
نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی همچنین از اجرای خط ۳ و ۴ قطار شهری شیراز و بزرگ‌راه کوهسار و اتصال آن به بزرگ‌راه قره پیری و آزادراه شیراز- اصفهان خبر داد و اظهار داشت: این مصوبه نیز از جمله توافقات با فرمانده قرارگاه خاتم در این نشست بود. رئیس فراکسیون جنوب کشور مجلس شورای اسلامی، تسریع در اجرای پروژه مرودشت- زرقان- خرامه را نیز از جمله توافقات این جلسه عنوان کرد.
وی ادامه داد: در این جلسه که معاونان قرارگاه خاتم الانبیاء(ص)، استاندار فارس و برخی از نمایندگان مجلس نیز حضور داشتند، در خصوص برخی پروژه‌های حوزه خود بحث و تبادل نظر کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی