[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

پیگیری تبدیل وضعیت‌ایثارگران و بازنشستگان اداره ورزش فارس، روزنامه شیراز نوین

دکتر حیدر صفرپور مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس با حضور در دفتر دکتر سیروس احمدی مدیرکل توسعه منابع انسانی وزارت ورزش و جوانان، ضمن پیگیری روند تبدیل وضعیت‌ ایثارگران و امور بازنشستگان اداره کل و رایزنی جهت امکان صدور مجوز جذب نیرو با وی دیدار و گفت‌وگو کرد.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان فارس، دکتر حیدر صفر‌پور مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس صبح دیروز 6 تیرماه با حضور در دفتر دکتر سیروس احمدی مدیرکل توسعه منابع انسانی وزارت ورزش و جوانان ضمن پیگیری روند تبدیل وضعیت ‌ایثارگران و امور بازنشستگان اداره کل و رایزنی جهت امکان صدور مجوز جذب نیرو با وی دیدار و گفت‌وگو کرد.
دکتر صفرپور در‌این خصوص اظهار داشت: با هماهنگی‌های صورت گرفته با مدیر کل توسعه منابع انسانی وزارت ورزش و جوانان، به زودی تبدیل وضعیت همه ‌ایثارگران تکمیل و نهایی خواهد شد.
وی افزود: استخدام رسمی‌ ایثارگران عزیز بر اساس قانون جامع خدمات‌رسانی به ‌ایثارگران در قانون بودجه ۱۴۰۰ و تأکید مجدد به‌ این الزام در قانون بودجه سال ۱۴۰۱ فصل‌الخطاب اجرای‌ این قانون در دولت است و دولت سیزدهم نیز حفظ کرامت ‌ایثارگران گران‌قدر و تبدیل وضعیت آنان را بر اساس قانون مذکور وظیفه اخلاقی و قانونی خود می‌داند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی