[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

فرمانده سپاه فجر استان فارس: اخلاق‌مداری شاخصه باشگاه فجر شهید سپاسی، روزنامه شیراز نوین

سردار بوعلی گفت: توجه به تیم‌های پایه یکی از مسائل با اهمیت برای باشگاه فجر شهید سپاسی است که در دوره جدید نیز نگاه ویژه‌ای از سوی مدیران و کادر فنی ‌این باشگاه به ‌این موضوع مهم معطوف خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی ‌باشگاه فجر شهید سپاسی، سردار بوعلی در دیدار با مدیرعامل و سرمربی جدید باشگاه فجر شهید سپاسی ضمن تأکید بر اهمیت توجه و ترویج فرهنگ ورزش به‌خصوص در بین اقشار نوجوان و جوان کشور گفت: فارس دارای تعداد قابل توجهی از جوانان با استعداد و علاقه‌مند در زمینه‌های مختلف ورزشی است که در صورت توجه هر چه بیشتر مسئولان و توسعه زیرساخت‌های ورزشی در سراسر استان شاهد افتخارآفرینی ‌این جوانان برای خطه فارس خواهیم بود.
وی با بیان ‌اینکه حمایت همه جانبه سپاه فجر از باشگاه فرهنگی ورزشی فجر شهید سپاسی ادامه خواهد داشت، گفت: تیم فوتبال فجر شهید سپاسی یکی از تیم‌های با سابقه و بازیکن ساز کشور بوده و همواره به‌عنوان یک تیم اخلاق‌مدار و ارزشی در سطح فوتبال کشور شناخته می‌شود.
فرمانده سپاه فجر خاطرنشان کرد: توجه به تیم‌های پایه یکی از مسائل با اهمیت برای باشگاه فجر شهید سپاسی است که در دوره جدید نیز نگاه ویژه‌ای از سوی مدیران و کادر فنی ‌این باشگاه به ‌این موضوع مهم معطوف خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی ‌باشگاه فجر شهید سپاسی، در ‌این دیدار که با حضور محمد حسین مفتاحی مدیرعامل باشگاه و مهدی رجب‌زاده سرمربی تیم فوتبال برگزار شد آخرین وضعیت تیم فوتبال فجر شهید سپاسی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی