[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

پاسخ درویش به شایعه بند جنجالی سعید صادقی! ، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل پرسپولیس بند «تضمین حضور در تیم ملی» برای سعید صادقی را تکذیب کرد.
در روزهای گذشته مؤمنی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال اعلام کرد که یک تیم به سعید صادقی تضمین داده که او با انتقال به پرسپولیس، به تیم ملی نیز دعوت خواهد شد.
مدیرعامل پرسپولیس در واکنش به ‌این ادعا اظهار داشت: آیا در دنیا کسی وجود دارد که برای بزرگ‌ترین بازیکن دنیا، تیم ملی را تضمین کند؟ حتی اگر سرمربی آن باشگاه سرمربی تیم ملی باشد. به نظر من گول زدن افکار عمومی ‌برای ۳۰-۴۰ سال قبل است. فضای مجازی و غیر مجازی فراهم است و ماه پشت ابر نمی‌ماند.
وی افزود: به نظر من ‌این دوستان بهتر بود ‌ایرادات خودشان را طور دیگری رفع می‌کردند نه ‌اینکه دیگران را زیر سؤال ببرند تا خودشان را از زیر سؤال بیرون ببرند. تا‌ این بداخلاقی‌ها باشد ورزش ما پیشرفتی نمی‌کند. وقتی اصل ‌این باشد حتی به قیمت دروغ و افترا و زیر سؤال بردن خودمان و تشکیلات و حوزه‌مان را نشان بدهیم و مبرا کنیم.
او در خصوص عدم انتقال صادقی به استقلال با کنایه گفت:‌ این بی‌اخلاقی‌ها زمینه‌ای برای مدیر برنامه‌ها می‌شود. من باید در ‌این مورد جواب بدهم که استقلال با مدیر برنامه صادقی توافق کرده بود؟ آقای صادقی موجود است و قرارداد ما مبیّن و روشن و آماده است و دسترسی برای سازمان لیگ و کل مردم جامعه امکان پذیر است. با دسترسی به قرارداد می‌شود فهمید چنین آیتمی ‌وجود دارد یا خیر. کسی جرئت چنین آیتمی ‌را دارد؟ وقتی حرف غیرفوتبالی در فوتبال زده می‌شود یعنی فوتبال ما به جایی غیر از فوتبال و ورزش هدایت می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی