[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

معافیت‌های اقشار ویژه از هزینه‌های انشعاب و گاز مصرفی، روزنامه شیراز نوین

سرپرست شرکت گاز استان فارس از معافیت و بخشودگی هزینه انشعاب و گازبها به میزان 1میلیارد و 200میلیون ریال مطابق تکالیف قانونی برای اقشار ویژه در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد.
به گزارش روبط عمومی شرکت گاز استان فارس، علی اکبر میدان‌شاهی با اشاره به طرح‌هایی که برای حمایت از اقشار کمتر برخوردار جامعه در این حوزه اجرایی می‌شود، اظهار داشت: 333 مددجوی تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و 61 مددجوی سازمان بهزیستی به ترتیب با 701میلیون ریال و 127میلیون ریال از بیشترین بخشودگی‌ها در بخش هزینه انشعاب و گازبها در بهار سال جاری برخوردار شده اند. او در ادامه از عمل به تکلیف قانونی برای ارائه معافیت به مراکز مذهبی خبر داد و افزود: مساجد شهری و روستایی، حسینیه‌ها، حوزه‌های علمیه و رده‌های پایگاه‌های بسیج از بخشودگی‌های قانونی بهره مند شده اند، اما این حکم شامل اماکن تجاری وابسته به آنها نیست.
این مقام ارشد حوزه انرژی در استان فارس خاطرنشان کرد: از ابتدای سال تاکنون جانبازان زیر 25 درصد از 63میلیون ریال و جانبازان بالای 25 درصد از 46میلیون ریال معافیت و بخشودگی هزینه انشعاب و گاز برخوردار شده اند. سرپرست شرکت گاز استان فارس در بخش دیگری از سخنانش به معافیت‌هایی که برای یادگاران دفاع مقدس در نظر گرفته شده، اشاره کرد و افزود: رزمندگان با حداقل 6 ماه حضور در جبهه از 54میلیون ریال بخشودگی هزینه انشعاب و گازبهای مصرفی برخوردار شده اند و این بخشودگی برای آزادگان، همسران، فرزندان، والدین شهدا، اسرا و مفقودالاثرها مبلغی معادل 40میلیون ریال بوده است. به گفته میدان‌شاهی، مبلغ کلی معافیت‌ها و بخشودگی‌های هزینه انشعاب و گازبها در سه ماهه اول سال جاری به میزان 1میلیارد و 200میلیون ریال برای اقشار ویژه مطابق تکالیف قانونی بوده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی