[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

راهنمایی و رانندگی در بخش اشکنان لامرد افتتاح شد ، روزنامه شیراز نوین

حضور جانشین رئیس پلیس راهور کشور و فرمانده انتظامی فارس، مقر راهنمایی و رانندگی در بخش «اشکنان» افتتاح و فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار «سیدتیمور حسینی» در آیین افتتاح این اداره بیان کرد: پلیس راهنمایی و رانندگی در همه جای کشور برای حفظ جان مردم و سرمایه‌های مادی و معنوی آنها تمام تلاش و همت خود را به کار گرفته‌اند و در این راه از هیچ کوششی فروگذار نخواهند کرد.
وی با اشاره به راه‌های مواصلاتی شهرستان «لامرد»، عنوان داشت: بنگاه‌های بزرگ اقتصادی و شرکت‌های فعال که بارهای ترانزیتی آنها از راه‌های شهری و روستایی این شهرستان عبور می‌کنند، اگر در قالب مسئولیت‌های اجتماعی به تکلیف خود عمل کنند، بسیاری از مشکلات مردم حل خواهد شد.
جانشین رئیس پلیس راهور کشور ادامه داد: همت خیران و نیکوکاران این بخش و اتحاد و یکپارچگی همه مسئولان صحنه بسیار زیبایی را خلق کرد و جشن امروز آنان نشانه وحدت و همدلی بین برادران شیعه و اهل تسنن این بخش است.
در ادامه سردار «رهام‌بخش حبیبی» فرمانده انتظامی فارس در جمع معتمدان از همت و یکدلی مردم و مسئولان در بخش اشکنان و شهرستان لامرد در همراهی با نیروهای انتظامی تقدیر کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی