[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۲۱
  • دوره جدید

حضور توانگران صنعت ساختمان در شیراز ، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس گفت: بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان به مدت چهار روز در شیراز برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس گفت: بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان از دیروز چهارشنبه هشتم تیرماه به مدت چهار روز در سایت نمایشگاهی فارس آغاز شد. فرهادی افزود: در این نمایشگاه بیش از 90 شرکت فعال صنعت ساختمان از استان‌های فارس، تهران، شیراز، اصفهان، خراسان رضوی، گرگان، یزد، گلپایگان، خمین، آذربایجان شرقی، کرج و خوزستان حضور دارند. او با بیان اینکه هفتاد درصد مشارکت‌کنندگان غیربومی هستند، ادامه داد: نمایشگاه صنعت ساختمان در مساحتی بیش از هشت‌هزار و 200 متر دایر شده که از این جهت یک آمار قابل توجه در صنعت نمایشگاهی کشور است. 
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس اضافه کرد: امروزه بیش از 50 درصد درآمد خانوار سهم مسکن است؛ کاهش این هزینه‌ها مستلزم تولید و تثبیت بازار مسکن و جلوگیری از بروز شوک قیمت بخش‌های مختلف صنعت ساختمان، اجاره مسکن و پرهیز از اجرای هرگونه سیاست شوک آفرین در کنار ارتقای سطح دانش فنی و تکنولوژی و استفاده از معماری مدرن در این صنعت است. او گفت: اصلاح قانون مالیات بخش مسکن و همچنین فاصله گرفتن از روش‌های سنتی ساختمان سازی از طریق جایگزینی روش‌های نوین ساخت و ساز به موازات پیشرفت‌های علمی و فنی می‌تواند آینده بهتری را برای این صنعت مهم رقم بزند.
فرهادی گفت: این نمایشگاه با هم افزایی و برقراری ارتباط بین چرخه تولید، توزیع و مصرف، پیام آور رونق این صنعت و تحقق اهداف موردنظر است. او ادامه داد: به منظور حمایت از صنعت ساختمان و فعالان این حوزه، نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان با هدف فراهم سازی فرصت رقابت فنی و سالم، عرضه دستاوردها و توانمندی‌ها، تبادل دانش و تجربه، ارتباط مستقیم بین صنعتگران این عرصه و حذف واسطه بین تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان برگزار می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی