[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

وضعیت فرهنگی نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس مطلوب است، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس، امام جمعه شهرک‌های شمال غرب شیراز در حاشیه بازدید از بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز گفت: نمایشگاه بین المللی ساختمان شیراز بسیار پرجاذبه، پرمخاطب و باکیفیت است و این نشان دهنده برگزاری خوب و حضور شرکت‌های مطرح کشور در این حوزه است.
حجت الاسلام و المسلمین روحانی افزود: حضور این شرکت‌ها با برندهای مطرح می‌تواند ظرفیت بسیار خوبی باشد تا فعالان و متخصصان حوزه ساختمان از آن 
بهره‌مند شوند. 
او با بیان اینکه وضعیت فرهنگی نمایشگاه‌های فارس مطلوب و بهتر از همیشه است، افزود: نوع پوشش و برخورد دست اندرکاران، بازدیدکنندگان، عوامل و غرفه‌داران، منظم، شکیل، مرتب و قابل قبول است و این نشان از نظارت و مدیریت خوب این مجموعه و کارمندان آن است. امام جمعه شهرک‌های شمال غرب شیراز ادامه داد: نظارت و اجرای خوب در حوزه فرهنگی نمایشگاه، مؤید آن است که یک چهارچوب درست و موفق برای سیاست‌های نمایشگاه تعریف شده است و قطعاً نشان‌دهنده این است که فضای فرهنگی این سایت نمایشگاهی به حال خودش رها نشده است.
حجت السلام و المسلمین روحانی گفت: قطعاً همه ما به نوع عملکرد مدیریت شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس با توجه با احاطه کامل به موارد حوزه‌های فنی و فرهنگی مطلع هستیم و می‌دانیم که نظارت خوبی بر مجموعه وجود دارد.
او گفت: هر بازدیدکننده با هر سلیقه ای به این نمایشگاه بیاید و بازدید کند، قطعاً می‌داند که مجموعه نمایشگاه در حوزه‌های فرهنگی و فنی در شرایط مطلوب قرار دارد و این می‌تواند بیش از پیش باعث موفقیت و درخشش شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس باشد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی