[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

وداع رسمی سیدجلال با مستطیل سبز، روزنامه شیراز نوین

کاپیتان کهنه‌کار و باتجربه پرسپولیس به صورت رسمی از حضور در مستطیل سبز خداحافظی کرد و قرار است در فصل آینده در کسوت مربی در کادر فنی پرسپولیس حضور داشته باشد.
به گزارش فوتبال 360، بعد از اتمام لیگ بیست‌ویکم، شایعات ضد و نقیضی درباره خداحافظی احتمالی سیدجلال حسینی از میادین مطرح بود. کاپیتان 40ساله پرسپولیس در شرایطی فصل را به اتمام رساند که قراردادش هم با سرخ‌پوشان به پایان رسید و اتمام قرارداد او با پرسپولیس بر شایعات پیرامون خداحافظی احتمالی‌اش دامن زد. حسینی در روزهای گذشته جلساتی را با یحیی گل‌محمدی سرمربی و رضا درویش مدیرعامل باشگاه برگزار کرد تا درباره آینده کاری خود تصمیم بگیرد. پیشنهاد مدیران باشگاه پرسپولیس، حضور کاپیتان باتجربه تیمشان در کادر فنی فصل آینده سرخ‌پوشان بود و سیدجلال حسینی بعد از دریافت این پیشنهاد آن را مورد بررسی قرار داد. سیدجلال حسینی بعد از بررسی شرایط در روزهای گذشته، تصمیم نهایی خود را گرفته و مصمم به خداحافظی از میادین شد و چهارم تیرماه در مصاحبه‌ای رسماً از پایان کار خود در مستطیل سبز خبر داد و اعلام کرد دیگر قرار نیست در کسوت بازیکن در زمین مسابقه حاضر شود. کاپیتان کهنه‌کار پرسپولیس آخرین‌بار در هفته سی‌ام لیگ برتر فوتبال ایران برای پرسپولیس به میدان رفت که سرخ‌پوشان در مصاف با فجر شهید سپاسی موفق به کسب پیروزی شدند و دروازه‌شان نیز بسته ماند. او امروز در صفحه اینستاگرامی خود رسماً پیغام خداحافظی‌اش را بارگذاری کرد و نوشت: «سپاس خدای را که پشتیبانم بود در این سال‌ها و قدردان زحمات و پشتیبانی تمام عزیزانی که در این راه دشوار در این سال‌ها همراه من بودند. ملت ایران، خانواده، همسر و همه دوستان، خداحافظ. سید جلال حسینی». باشگاه پرسپولیس دقایقی بعد از خداحافظی پرافتخارترین بازیکن تاریخ لیگ برتر فوتبال ایران، نسبت به پست اینستاگرامی سیدجلال حسینی واکنش نشان داد و در خبری ویژه از زحمات او در کسوت بازیکن برای سرخ‌پوشان پایتخت قدردانی شد. مدیران باشگاه پرسپولیس همچنین به صورت رسمی از سِمت فصل آینده سیدجلال حسینی رونمایی کرده و قرار است او در نقش دستیار یحیی گل‌محمدی در کادر فنی پرسپولیس کارش را دنبال کند. باشگاه پرسپولیس در این‌باره اعلام کرد: «با توجه به صحبت‌هایی که انجام شده است، قرار است از این پس سید جلال حسینی به عنوان عضو کادر فنی به کار خود در پرسپولیس ادامه دهد و دوران مربیگری خود را از پرافتخارترین تیم ایران، پرسپولیس آغاز کند».
سیدجلال حسینی در شرایطی از مستطیل سبز خداحافظی کرد که در کسوت بازیکن، 9 قهرمانی لیگ برتر را تجربه کرد و در مجموع 14 جام قهرمانی را بالای سر برده و 115 بازی ملی را هم در کارنامه خود به ‌ثبت رساند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی