[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۲۱
  • دوره جدید

مردم در کنار مسئولان موفقیت را تضمین کنند، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس ضمن تبریک ارتقای جویم به شهرستان، تأکید کرد: ارتقای جویم به شهرستان ابتدای مسیر است و تلاش همه مردم در کنار کوشش‌های مسئولان، موفقیت این شهرستان را رقم خواهد زد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه و هیئت همراه در بیست و هفتمین سفر رسمی خود به جنوب استان و شهرستان جویم سفر کردند. 
دکتر ایمانیه در آیین معارفه اولین فرماندار شهرستان جویم، با بیان اینکه پیشرفت و توسعه شهرستان جویم نیاز به برنامه‌های میان‌مدت و بلندمدت دارد، خاطرنشان کرد: با تلاش و همفکری، مشکلات به تدریج برطرف می‌شود.
استاندار فارس با اشاره به اینکه وضعیت بهتر در امور اجتماعی و فرهنگی شایسته مردم ماست، بیان داشت: جویم می‌تواند پیشتاز در رفع آسیب‌های اجتماعی و مشکلات فرهنگی باشد. رهبر معظم انقلاب طی چندین سال گذشته طرح صیانت از جمعیت را موردتأکید قرار دادند؛ بنابراین با تصویب این طرح توسط مجلس شورای اسلامی، فرمانداران و نخبگان شهرستان‌ها کمک کنند تا این طرح به نحو مناسب اجرا شود. نماینده عالی دولت در فارس در ادامه افزود: نباید جامعه پیر و سالمند بر کشور ما غالب شود و جامعه جوان ما می‌تواند باعث ترقی و رشد روزافزون کشور باشد؛ یکی از امتیازات میهن ما، جامعه جوان می‌باشد و جزو ترفند دشمنان بود که ما را در مسیر و روند اشتباه جمعیت قرار دهند. وی راه و آب را جزو عمده مشکلات شهرستان دانست و گفت: در حد مقدورات و با تلاش، مشکلات را پیگیری و رفع کنیم. تسریع در تکمیل بیمارستان جویم از جمله موارد در اولویت این منطقه خواهد بود. دکتر ایمانیه ادامه داد: مشکلات کمبود آب مشکل همیشگی در این خطه بوده که با روش‌های نوین و فناوری برطرف خواهد شد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی