[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

بهسازی شبکه برق ۴۸۰ روستای استان ، روزنامه شیراز نوین

معاون مهندسی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس گفت: در راستای اجرای طرح بهارستان، شبکه برق 480 روستای استان فارس تا پایان سال 1400 بهسازی شدند و با 100درصد پیشرفت فیزیکی، کلیه اقدامات مرتبط با این طرح، صورت پذیرفت.
محمدعلی عزیزی اظهار داشت: در استان فارس در راستای اجرای طرح بهارستان، در سال گذشته 1800 اصله پایه فشار ضعیف و متوسط فرسوده و مخاطره آمیز با اعتباری معادل 136میلیارد ریال تعویض و جابه‌جا شده و تعداد 82 دستگاه پست هوایی نیز جهت تقویت ولتاژ 2700 مشترک با صرف اعتباری معادل200میلیارد ریال نصب گردیده است. 
این مقام مسئول یادآور شد: نصب 5200 دستگاه چراغLED 20 وات با اعتباری معادل 70میلیارد ریال، اصلاح اتصالات سست و لوازم اندازه گیری با صرف اعتباری معادل 40میلیارد ریال و تعویض 200 دستگاه باتری و اینورتور پانل روستاهایی که با سیستم فتوولتاییک برق دار می‌باشند نیز از دیگر اقداماتی است که در راستای اجرای این طرح در روستاهای استان فارس تا پایان سال جاری انجام خواهد گرفت.
معاون مهندسی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس در خاتمه بیان نمود: با اجرای کامل طرح‌های مذکور، بخش قابل توجهی از مشکلات روستاهای تحت پوشش شرکت توزیع نیروی برق استان فارس مرتفع شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی